Зі слів мешканців цієї вулиці – комунальники не поспішали ліквідовувати аварію.

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ:Вже третій день на вулиці Римського-Корсакова тече річка. Прорвав водопровід. Вода затопила подвір’я декількох будинків”. 

Петро Гречаний живе на цій вулиці. Вийшов на дорогу подивитися чи не затікає вода знову на подвір’я та город. Зі слів чоловіка, проблема з водогоном на цій дорозі постійна.

ПЕТРО ГРЕЧАНИЙ, ЧЕРНІВЧАНИН:Учора вранці встаємо о 7 і все подвір’я у воді. Прийшов син та загородив тут усе та підкопав. Вода пішла до сусіда та в його підвал. Я дивлюся його немає дома.  Я пустив воду у свій город, я з розрахунком, що приїхала аварійна, та до вечора все зроблять. А вони нічого. Ввечері на городі набралося води я став та провалився”.

Олександр Попов перед будинком поклав мішки з глиною, аби хоча б якось зупинити воду, яка затоплює подвір’я та підвал. Чоловік розповідає, востаннє тут мережу прорвало взимку, тоді біля будинку був суцільний лід, а учора було вже озеро.

ОЛЕКСАНДР ПОПОВ, ЧЕРНІВЧАНИН:Поставили мішки, бо вся вода тече у двір та підвал, усе топить. Не зайти у двір не заїхати. Ніколи  б не подумав, що я маю обкладатися цими мішками”. 

Пані Евгенія йдучи цією вулицею вже добряче намочила ноги. Те, що стався витік не дивується – розповідає жінка. У минулому році тут комунальники ремонтували водопровідну мережу, проте безрезультатно.

ЄВГЕНІЯ, ЧЕРНІВЧАНКА:Нас топило тут сто разів. У двір тече, у підвал”.

Ближче до обіду ліквідовувати витік води приїхали працівники «Водоканалу». місце витоку вони розрили, воду не зупиняли, а викачували на вулицю. Вона ж знову затікала на територію будинків. Начальник водопровідних мереж «водоканалу» Ігор Тимофіїв розповідає, інформацію про витік води отримали лише учора після обіду. Аварію не ліквідовували, бо були прориви на інших мережах.

ІГОР ТИМОФІЇВ, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: Ми пояснили їм, що цей витік бригада сьогодні ліквідує. Воду водопостачання не вимикади, щоб людей не залишати без води.

Скільки води витекло, це не багато для міста. Люди кажуть, що вона витікає вже  три доби?

— Витрати є, але це невеличкі  втрати для водопостачання.

Працівники «Водоканалу до вечора аварію ліквідували. У регулярних витоках водопровідної води, особливо у старій частині міста, комунальники кажуть, винні зношені мережі.

Автор: Дмитро Заня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here