У Чернівцях активісти пікетували Генеральне консульство Румунії

145
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

Люди вимагали скасувати на Буковині офіційні заходи на честь святкування 100-річчя «Унірія». Нагадаємо, у 1918 році румунські війська ввійшли на територію Північної Буковини.

За словами поліцейських, майже сорок активістів зібралися під стінами Генконсульства Румунії. Розгорнувши плакати з гаслами та українські прапори, люди вимагали від керівництва консульства скасувати заходи з нагоди святкування сторіччя «Унірії». За словами ініціатора акції Сергія Качмарського, особисто його обурив концерт, який відбувся 21 квітня у чернівецькому театрі.

СЕРГІЙ КАЧМАРСЬКИЙ, ІНІЦІАТОР АКЦІЇ:У театрі був святковий концерт, вони відзначали сторіччя. Всі це знали, просто  ми не прийшли туди, щоб нас не звинуватили в сепаратизмі і розпалюванні ворожнечі. Цей захід був спланований, все робиться грамотно, вони не можуть  сказати, що ми святкуємо сторіччя захоплення Буковини”.

Представники консульства до активістів не вийшли. Люди, простоявши пів години згорнули прапори та плакати з гаслами. Ми хотіли отримати коментарі від дипломатичної  установи, однак двері були зачинені.

 Нагадаємо, активісти не вперше пікетують Генеральне консульство Румунії у Чернівцях. Востаннє це відбулося у вересні минулого року.

АВТОР: ДМИТРО ЗАНЯ

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here