Платіжки із новими цифрами чернівчани отримають найближчими днями. Так, для будинків не обладнаних лічильниками, тепло подорожчає на 45 копійок за квадратний метр, а без приладів обліку на 26 копійок.

Денис проживає в одній із багатоповерхівок міста, де немає лічильників. Платить за тепло в однокімнатній квартирі приблизно 800 гривень. Як йому нараховують платіж, розповідає, не розуміє.

ДЕНИС ЗАЧЕКОВСЬКИЙ, ЧЕРНІВЧАНИН: «Навіть говорили, якщо буде потепління будуть відключати тепло і буде ціна нижча. Але нижчою вона не ставала. Плюс тепловики за жовтень нарахували повну ціну, однак тепла повний місяць не було».

На холод у кімнаті Денис нині не жаліється, бо каже тепло на вулиці. А ось Олександр нового тарифу не лякається, бо у нього субсидія. Однак має питання до тепловиків щодо роботи будинкового лічильника.

ОЛЕКСАНДР ТОМАЗЛЄКАР, ЧЕРНІВЧАНИН: «Чому лічильник стоїть на подачі, а не на «зворотки». У мене, наприклад, кімната на подачі, а вже на кухні «зворотка». У кімнаті тепло, а на кухні холодно».

Тепер у будинках з лічильниками та без них тепло буде дорожчим. Майя Мудра, заступник директора з економіки «Чернівцітеплокомуненерго» каже, через зростання електроенергії та середньої заробітньої плати підвищились і тарифи. І додає, цьогорічна тепла зима на нові тарифи не вплинула.  

МАЙЯ МУДРА, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ЕКОНОМІКИ МКП «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»: «Тариф розрахований на температуру в приміщеннях 18 градусів. І якби ми надавали теплову енергію на 18 градусів у приміщеннях, то я гадаю, що нас би споживачі закидали «скаргами» проте, що ми недоопалюєм і так далі. Але наші витрати розраховані саме на таку температуру».тепловики, чернівцітеплокомуненерго

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here