У чернівецькому парку з’явився павільйон для гри в шахи

72
ТРК БУКОВИНА

Зіграти декілька партій буковинці зможуть із квітня по жовтень. Нагадаємо, проект шахового осередку переміг в «Бюджеті ініціатив» та отримав фінансування від міської влади.

Шість столів, нові фігури та доски – відтепер у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка можна зіграти кілька партій в шахи.

ТАРАС МОЙСЮК, ЧЕРНІВЧАНИН: «Зроблено зручно, головне, щоб зі сторони чимось обшили, аби не попадав дощ».

ЮРІЙ КУЛІЧЕВСЬКИЙ, ВИКОНАВЕЦЬ РОБІТ: «Ми виграли тендер і реалізовували його в такому форматі, який ви бачите зараз. Дерево підбирали, усе з якісного матеріалу, тому гадаю прослужить довго».

МИРОСЛАВ СОЛОНАР, ЖУРНАЛІСТ: «Раніше пограти в шахи в парку Шевченка можна було на столиках, що розкладали, якраз на цьому місці. Та шахісти скаржилися на шум із Літнього театру. Ось чуєте його зараз. Тут не те що зосередитись, тут грати в шахи було неможливо».

ВОЛОДИМИР ВИНОГРАДНИК, ЧЛЕН ОБЛАСНОЇ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ШАХІВ: «І так шахісти в парку грали, але тоді то шум заважав, то погода, а зараз це подарунок для усіх шанувальників цього спорту».

ВАДИМ ВОТЬКО, ЧЕРНІВЧАНИН: «Важко було на тих столиках, але вибору не було».

ЮРІЙ ВЕНГРИНЮК, ДИРЕКТОР ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ ІМ.Т.ШЕВЧЕНКА: «Сам павільйон він освітлюється у вечірній час, тому можна грати і тоді. Позаду вас знаходиться камера, і будемо стежити за усім, що тут відбувається».

Облаштували павільйон за сто тисяч гривень. Грати в шахи чернівчани зможуть тут безкоштовно.

АВТОР: МИРОСЛАВ СОЛОНАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here