У чернівецькій школі №11 триває ремонт згорілого приміщення

272

Стіни пофарбовані, у класах встановлюють нову ламіновану підлогу та вікна, у коридорах кладуть плитку. У коридорі та класах працює 7 майстрів. У приміщені, де раніше навчалися першокласники, Ігор встановлює підлогу. Каже, ремонтні роботи завершуються.

ВАСИЛЬ, МАЙСТЕР: “Тепер ставимо підлогу, на цьому будемо закінчувати. Так тут все готово. Лише світло залишилось встановити та ліхтарі”.

Прибравши приміщення від вогню, майстер Василь разом з колегами почав демонтаж обгорілої стелі та підлоги. Далі штукатурили та білили стіни. Нині чоловік у коридорі кладе плитку. Каже, ремонт буде завершений вчасно.

ВАСИЛЬ, МАЙСТЕР: “Саме основне, для нас зараз здати класи, здати загальний коридор”.

У класах де сталася пожежа напередодні зробили ремонт. Комісія, що працювала у школі не встановила причини займання вогню.

МАРІЯ ГЕРАСИМ’ЮК, ДИРЕКТОР ШКОЛИ №11 М. ЧЕРНІВЦІ: “Сума збитків за нашими підрахунками складає біля 135 тисяч гривень”.

Після пожежі заняття у школі не скасовували. Нині ремонтні роботи завершуються. Купили парти та шафи. Після ремонту у коридорі покладуть дивани.

МАРІЯ ГЕРАСИМ’ЮК, ДИРЕКТОР ШКОЛИ №11 М. ЧЕРНІВЦІ: Я думаю, ми встигнемо, робітники встигнуть і діти зможуть відновити навчання з 15 січня”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here