У Чернівецькій гімназії №5 провели баскетбольний турнір пам’яті свого випускника, загиблого учасника АТО Андрія Альошина

237

Він захищав територіальну цілісність України на Луганщині.

Володимир навчається у Чернівецькій ЗОШ №2. Займається баскетболом 2 роки. У такому турнірі бере участь вперше. Хлопець каже, свою гру присвячує загиблому герою.

ВОЛОДИМИР РОДИЧ, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЗОШ №2: «Потрібно грати, щоб він дивився з неба і він гордився, що є такі діти, які стараються  роблять все найкраще , щоб був мир над головою».

Юрій учень 7 класу. Баскетбол – його улюблена гра, розповідає він.

ЮРІЙ НІГДА, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №5: «Це спортивна командна гра, тут ти маєш сподіватися не тільки на самого себе, а й на усю команду. Я очікую, що сьогодні ми переможемо».

У баскетбольному турнірі грали 3 команди. Це учні середніх класів чернівецьких шкіл №2, 14 та гімназії №5.

АНДРІЙ ЗАВ’ЯЛЕЦЬ, ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №5: «Діти повинні знати своїх героїв, хто навчався в гімназії №5. Які загинули за нашу країну. Також метою є пропаганда здорового способу життя».

Андрій Альошин був старшим сержантом 1-го батальйону 80-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Загинув 13 липня 2014 року в бою під Луганськом. Військовий  – випускник Чернівецької гімназії № 5

ГАЛИНА АБРАМ’ЮК, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З ВИХОВНОЇ РОБОТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №5: «Ми тісно спілкуємося з його мамою Наталею Василівною Альошиною. Вона ніколи не відмовляє в тому, щоб прийти до нас, поспілкуватися і поговорити про найріднішу для неї людину – її сина. А ми маємо в серці любов до її сина і глибоку вдячність».

У баскетбольному турнірі перше місце посіла команда Чернівецької ЗОШ №14, друге – ЗОШ №2, а третє – Чернівецька гімназія №5 .

турнір

У Чернівецькій гімназії №5 провели баскетбольний турнір пам’яті свого випускника, загиблого учасника АТО Андрія АльошинаБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 8 грудня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here