У Чернівецькій гімназії №1 сьогодні  відкрили оновлений  спортивний майданчик

114

Будували його майже рік і витратили на нього понад півтора мільйони гривень. Нове міні-футбольне поле школярі вже встигли випробувати.

Першими футбольний матч, на оновленому спортивному полі у Чернівецькій гімназії №1 зіграли дев’ятикласники у день його офіційного відкриття.

АНДРІЙ БАЛКОВИЙ, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1: «Раніше був асфальт, я відіграв купу років, маю шрам. Тепер хоча б можна буде нормально в футбол пограти».

ВІКТОР ШИМАНСЬКИЙ, ДИРЕКТОР ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1: «Раніше тут була спортивна база, якій вже було 50 років. От ми спеціально піднімали документи, останній раз тут створювалась база у  1968 році. І от тільки тепер ми її оновили. Дуже вдячні за це, бо ми тепер маємо можливість повноцінно проводити уроки фізичного вихованя».

Будівництво цього комбінованого спортивного майданчика розпочали восени минулого року, тоді тендер на проведення робіт виграло приватне підприємство «Традекс», роботи мали завершити до 15 травня. У липні договір з підрядником розірвали.

НАТАЛІЯ ФРУНЗЕ ЧЛЕН ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Розірвали договір, знайшли іншого підрядника, який вклався в терміни, зробив якісно, я надіюсь».  

Гроші на будівництво цього спортивного майданчика виділили з державного бюджету. Обійшовся він у один мільйон гривень. Тут є два поля:  міні-фобольне  та волейбольне.

ДЕНИС РОЗНАЙ, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №1: «Майданчик суперовий, а раніше був дуже зруйнований».  

Територію довкола майданчика теж оновили. На це виділили 780 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Автор: Марина Буличева  

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here