Творчість заради посмішки (ФОТО, ВІДЕО)

231

Для дітей з обмеженими фізичними можливостями зі Сторожинецького району влаштували свято.  Семирічна Настя на ньому не вперше. Розповідає, разом з мамою була і минулого року. Та цього, каже сподобалось ще більше.

НАСТЯ: «Клоуни сподобались найбільше. І столи солодкі сподобались».

Вразили клоуни і маленького Луку. Він на це свято разом з батьками та братиком прийшов вперше.

ЛУКА: «Мені найбільше сподобалися клоуни. Ще їжа».

На свято організатори запросили батьків та 100 дітей з обмеженими можливостями зі всього району.  Основна тема  нинішнього заходу: «Творчість заради посмішки». Діти демонстрували  свої таланти, малюнки, різні роботи, танцювали та грали на музичних інструментах.

ОЛЕНА, МАТИ: «В житті в чомусь вони можуть відставати, в чомусь вони все ж таки геніальні. Хтось в математиці, хтось в малюванні, хтось в танцях. Кожна дитинка – це талант, який відкриває себе, і це прекрасно, що ми маємо змогу спостерігати таке дійство».

Громадська організація батьків та дітей з інвалідністю «Богдан» такі свята двічі на рік проводить  вже 14 років поспіль.   Щораз  змінюють місце зустрічі. Цьогоріч були в селищі Красноїльськ.

ГАЛИНА ТОКАР, ГОЛОВА ГО БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «БОГДАН»: «Вони чекають з нетерпінням цього. Вони чекають, коли вже їх запросять. Коли вони матимуть можливість знову погратися. Коли вони будуть мати можливість отримати призи. Основна мета це допомогти батькам, та самим дітям адаптуватися, та пристосуватися у цьому соціумі тому, що, на превеликий жаль, цих проблем все більше, і більше дітей народжується з кожним роком статистика показує збільшеність захворювань і втому числі інвалідності. І тому основна мета – дати можливість дітям адаптуватися в суспільстві».

Розважали дітей на святі аніматори, фокусники та клоуни. Окрім того, організатори запевняють подібні заходи  важливі не лише для особливих дітей, а й для їх батьків.

ОЛЬГА ГОЛОВКО, ВОЛОНТЕР: «Донести, що вони не одні, коли вони займаються вихованням таких дітей. А також, щоб суспільство знало, що поряд з нами існують такі сім’ї».

"Свято талантів" організували благодійники для дітей з обмеженими фізичними можливостями на СторожинеччиніБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 12 червня 2017 р.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here