Сьогодні міська рада підписала договір, згідно з яким «Гіпербуд» повинен сплатити 20 % до міського бюджету від пайового внеску. Представник забудовника для підписання угоди не з’явилися.

Пройшло вже більше року, як у Чернівцях здали в експлуатацію один із житлових комплексів на вулиці Рівненській, 10.  Однак, люди не можуть заселитися в свої нові квартири, адже не мають права власності на них.

ДЕНИС, ІНВЕСТОР:  «Так получається, що ми вийшли посередині, не з ліва, не з права, ідем до депутатів, вони кажуть, ідіть до нього, він каже, ідіть до депутатів. І кінця краю цьому просто не можем знайти».

Щоб дійти компромісу підрядник погодився сплатити до міського бюджету 11% пайового внеску, проте двічі депутати Чернівецької міської ради таке рішення не підтримали. Згодом народні обранці визначили умови, за якими можна буде, так би мовити, узаконити будівлю.  Склали договір, за яким «Гіпербуд» повинен сплатити 20 % до бюджету міста, та на підписання документу представники компанії не з’явились.

ОЛЕКСАНДР ШИБА, НАЧАЛЬНИК ЮРИДИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Залишився підпис товариства з обмеженою відповідальністю «Гіпербуд», він поки що на моє таке переконання ігнорує, з яких мотивів у найближчий час дізнаємось. Така позиція просто не дасть можливість нам далі рухатися для того, щоб якнайшвидше оформити документи». 

Ситуацію телефоном нам прокоментував керівник групи компаній «Гібербуд» Андрій Немирюк.

АНДРІЙ НЕМИРЮК,  КЕРІВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ «ГІПЕРБУД»: «Ми не отримали від міської ради, а ні запрошення, а не договору, бо все таки юридичний акт, серйозний документ, який перед тим як підписувати, чи не підписувати, ми мали б ознайомитися».  В законі не прописано, що забудовник має сплачувати 20% . Забудовник має сплачувати згідно з закону 4 %. Тому для того, щоб законність у Чернівцях набрала чинність, ми будем подавати і подаємо позов до суду». 

Інвестори ж кажуть, від того, що депутати із забудовником спільно не вирішують це питання страждають лише люди.

ДЕНИС, ІНВЕСТОР:  «Ми просили їх, якось по-людськи, вже рік ми чекаємо. Вирішити це питання не таким способом, що от 20 і ідіть, знайдіть якусь серединку, щоб всім було нормально, щоб люди получили документи. Якщо ви кажете, що забудовник погана людина, що він нас обманув, тоді давайте так, здайте, будь ласка, будинок, нехай ми получим документи, а з ним вже судіться».

Справу вирішити має суд. Сторони конфлікту мають наміри звернутися до представників Феміди.

Ситуацію з житловим комплексом «Родинний затишок», що на вулиці Рівненська, 10, вирішуватиме суд

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 серпня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here