Суспільне висвітлюватиме поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

52
Meridian Czernowitz

Щороку на початку вересня Чернівці стають літературною столицею Європи. З 7 по 9 вересня тут проходитиме ІХ Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Найкраща європейська поезія, поетичні читання, лекції, презентації книг, дискусії, музичні заходи, театральні постанови, різноманітні мови народів Європи – більше 30 митців із 8 країн представлять свою творчість. UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ за участі Чернівецької філії – ТРК “Буковина” стало інформаційним партнером заходу.

Колектив ТРК “Буковина” працюватиме в прямому ефірі, що дозволить якомога ширше та оперативніше висвітлювати події міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz. І якщо попередні роки частіше велась робота над створенням спільних проектів з учасниками і гостями фесту, то цього року акцент зміститься в бік прямих включень за участі ведучих телебачення та радіо.

Упродовж трьох днів фестивалю в центрі Чернівців працюватимуть виїзні студії, стрімитимуть концерти, творчі зустрічі, поетичні читання та інші заходи у телеефірі та на digital-платформах, плануються спецефіри та прямі включення спільно з колегами із центральної дирекції Українського радіо, зокрема, в межах проекту “Радіодень” та ранкових шоу на Українському радіо Культура. Окрім прямих включень, команда суспільного мовника Буковини висвітлюватиме події фестивалю у своїх проектах на радіо і телебаченні, а також готуватиме “Щоденники фестивалю”.

За словами менеджерки Чернівецької філії Суспільного Ольги Гришин-Грищук, будуть виїзні студії, щоб чернівчани, які не мають змоги відвідати фестиваль, змогли долучитись до нього та ставити свої запитання учасникам.

Не пропустіть! Найпоетичніший фестиваль осені – НАЖИВО в ефірі ТРК Буковина.

Не пропустіть!Найпоетичніший фестиваль осені – НАЖИВО в ефірі ТРК Буковина.

Опубліковано ТРК "Буковина" Четвер, 6 вересня 2018 р.

План заходів висвітлення подій ІХ-го Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ на ТРК “Буковина”:

7 вересня (п’ятниця, стрім у телеефір та на digital-платформи)

  • Починаючи з 14:10 відбудеться стрім у телеефір та на digital-платформи вуличної студії на Театральній площі Чернівців. Глядачі та слухачі дізнаються про те, як розпочався фестиваль, хто з гостей бере у ньому участь і чого очікувати ще цього дня та у наступні дні фесту.
  • О 15:00 – пряма трансляція аудіовистави за книгою Христини Венгринюк “Народжуватися і помирати взутими”(Театр вух), яка відбуватиметься в Центральному палаці культури міста Чернівців.
  • 16:00 – прямі включення з фестивалю. Продовжить працювати вулична студія.

8 вересня (субота, стрім на digital-платформи)

  • 11:30 – стрім на digital-платформи вуличної студії біля Літературного целанівського центру. Працюватиме вулична студія.
  • О 12:30 – розпочнеться стрім на digital-платформи читання віршів Пауля Целана учасниками якого стануть: Петро Рихло, Марк Бєлорусець.

9 вересня (неділя, стрім на digital-платформи)

  • 20:00 – стрім вечірньої студії Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ, де будуть підбиті підсумки фестивалю, враженнями ділитимуться гості, учасники фестивалю та шанувальники.
  • О 21:30 розпочнеться стрім музично-поетичного проекту “Літографії” на підтримку однойменного альбому Юрія Андруховича та гурту Karbido (Польща).

Повну програму заходів можна переглянути на сайті Суспільного Буковини.

Зазначимо, що саме під час цього фестивалю стартує підготовка до відзначення ювілейного X Meridian Czernowitz, який відбудеться наступного року і буде присвячений 100-річчю від дня народження Пауля Целана.

Джерело: suspilne.media

Дивіться НАЖИВО нижче.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here