Суспільне продовжує #Звіти_наживо. На черзі — очільники департаментів культури

50
запитай_китайгородську

Уже цієї п’ятниці, 20 квітня, о 19:20 відбудеться у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Чернівецькій області — телеканалу «Буковина». Протягом 52 хвилин Віра Китайгородська звітуватиме про результати роботи управління культури і мистецтв Чернівецької ОДА за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів.

Під час прямого ефіру пані Китайгородська озвучить вирішені та нагальні проблеми сфери, виконані (та невиконані) обіцянки, відзвітує про витрати бюджетних коштів за минулий рік, представить обласні програми розвитку культури, визначить завдання і пріоритети культурного розвитку районів,  поділиться планами на 2018-й. Одне із ключових питань #Звітів_наживо:  перспективи функціонування закладів культури в умовах децентралізації. Нагадаємо, що децентралізація – це процес передачі значних повноважень та бюджетних коштів від державних органів влади органам місцевого самоврядування таким чином, щоб якомога більше повноважень отримали ті органи, які найближче знаходяться до місцевої громади.

“Я часто чую про нарікання з боку громадських активістів, що заклади культури та культурно-мистецькі події у нашій області далекі від ідеалу. Формат «Звіти. Наживо» дозволяє телеглядачу та радіослухачу дізнатися скільки коштів виділено на сферу культури у Чернівецькій області, як та куди вони витрачені, що буде з сільськими будинками культури чи влада допомагає культурним ініціативам. До #Звітів_наживо, присвячених культурі ми залучаємо експертів та журналістів з інших видань, які ставитимуть питання спікеру. Також запрошуємо буковинців долучитися до обговорення теми, залишивши запитання на офіційній сторінці ТРК Буковина у Facebook або ж зателефонувавши у студію під час прямого ефіру, який розпочнеться 20 квітня о 19.20, за телефоном 0500515555, 555501, 555502, 555503”, — зазначив продюсер філії Максим Волошин.

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Китайгородську та протягом прямого ефіру за телефоном студії 555501, 555502, 555503, 0500515555.

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Нагадаємо, такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

  • Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)
  • Квітень — департаменти культури
  • Травень — організація оздоровлення дітей
  • Червень — ремонт доріг
  • Липень — голови ОТГ, мери малих міст
  • Серпень — реформа освіти
  • Вересень — медична реформа
  • Жовтень — початок опалювального сезону
  • Листопад — бюджети міст
  • Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here