22 C
Чернівці
Субота, Червень 24, 2017

Закон України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”


Обрано шістьох членів правління НСТУ

Джерело: detector.media

Суспыльне телебачення15 травня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) шляхом таємно голосування обрала шістьох членів правління НСТУ, запропонованих головою правління Зурабом Аласанією. Членів правління, як і голову правління, обрано строком на чотири роки.


Зураб Аласанія “Стратегія розвитку НСТУ”

Посилання на документ


Комітет свободи слова роз’яснив, як народним депутатам потрапити в ефір Суспільного мовлення

Джерело: detector.media

Роз’яснення Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики щодо застосування окремих положень законодавства України стосовно права народних депутатів України на безкоштовні виступи в ефірі ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та його регіональних філіях, що ухвалено на засіданні 13 квітня 2017 року.


Зураб Аласанія – голова правління Суспільного мовлення

Джерело: detector.mediaЗураб АласаніяНаглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію.


Рада прийняла за основу законопроект про мовні квоти на телебаченні

Джерело: detector.media

Сьогодні, 16 березня, Верховна Рада ухвалила в першому читанні за основу законопроект №5313 «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації»


Наглядова рада НСТУ оголосила про старт конкурсу на голову правління

Джерело: 1tv.com.ua

Прес-конференція “Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”” відбулась сьогодні, 3 лютого, о 15:00 в агентстві “Укрінформ”.


Зареєстровано юридичну особу ПАТ НСТУ

Джерело: stv.mediasapiens.ua

19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ.


Суспільне мовлення в Україні: на горизонті з’явилося те, про що так довго говорили

Джерело: stv.mediasapiens.ua 

Україна впритул наблизилася до суспільного мовлення. Чи стане 2016-й останнім роком реформування державного мовлення на суспільне, стане зрозуміло вже в січні 2017-го. Аналіз реформи за 2016 рік.


Уряд ухвалив статут ПАТ НСТУ

Деталі: detector.media

28 грудня 2016 року Кабінет Міністів одноголосно ухвалив статут ПАТ НСТУ на засіданні під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.


Журналісти філій НТКУ отримали призові місця на конкурсі про децентралізацію

Деталі: detector.media


«Депутатське» телебачення західних регіональних мовників

Деталі: detector.media

Узагальнений моніторинг за 24–28 жовтня 2016 року матеріалів із ознаками замовності (або цензури) та дотримання професійних стандартів у новинах регіональних філій НТКУ Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.


Олег Наливайко очолив комісію з перетворення НТКУ в НСТУ

Деталі: detector.media

Олег Наливайко очолив комісію з перетворення НТКУ в НСТУ. Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко замінив екс-гендиректора НТКУ Зураба Аласанію на посаді голови комісії з перетворення Національної телекомпанії України в Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ). Про це він оголосив сьогодні, 28 листопада, на нараді в Держкомтелерадіо


Що робить ТРК «Буковина», аби реформа суспільного мовлення не загальмувала

Деталі: detector.media

Довіра людей – те, що на разі необхідно мовнику у процесі впровадження суспільного мовлення. 2 роки в Україні триває процес створення суспільного мовлення. На разі у цій площині є чимало запитань як щодо фінансування, так і щодо потреби законодавчого врегулювання самого процесу створення Суспільного мовлення. Про це йшла мова під час зустрічі генерального директора НТКУ Зураба Аласанії з працівниками Чернівецької регіональної філії. Щоб створити якісний інформаційний продукт необхідна підготовка фахівців. Журналісти ТРК «Буковина» висловили побажання аби зорганізовувати тренінги на місцях для працівників медіа, адже до столиці мають можливість поїхати лише одиниці. Запитань у працівників філії до генерального директора НТКУ було чимало. На всі отримали відповіді і ще раз переконалися у тому, що нині необхідно усім учасникам процесу докласти зусиль аби реформа суспільного мовлення не загальмувала. Також Зураб Аласанія ознайомився з умовами, в яких працює колектив, оглянув студії телебачення. Спілкуючись з працівниками Чернівецької філії НТКУ, найбільшу увагу акцентував на потребі створенні якісного інформаційного продукту: «Новини мають бути стриманими, не чорними, не кривавими.Розраховуємо на величезний проект на 5 мільйонів євро, гроші від західних партнерів. Йдеться про спільний масштабний NEWS HOUSE. Глядачі одразу помітять зміни. Єдине, що необхідно – терпіння та довіра до суспільного мовника».

Відео рекомендації

Останнє