18 C
Чернівці
Вівторок, Серпень 22, 2017

Закон України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України”


Зураб Аласанія: «Думаєте, багато представників влади хочуть програми з собою позначати плашкою “реклама”?»Зураб Аласанія

Голова правління ПАТ «НСТУ» — про перші кроки та плани нової команди в реформуванні суспільного мовлення.

Джерело: detector.media


Суспільне мовлення для всіх? Ні, не бачили

Суспільне мовлення має бути цікавим як для 90-річної бабусі в глухому селі, так і для користувача Facebook. Суспільне мовлення мають дивитися в кожному куточку України. Мають. Та чи дивляться?

Джерело: detector.media


Мовлення для нацменшин на Закарпатській філіі залишиться – Зураб Аласанія

Зураб АласаніяДелегація наглядової ради та правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» відвідали Закарпатську філію Суспільного мовлення. У поїздці взяли участь від правління НСТУ – Зураб Аласанія, Михайло Шматов, Микола Чернотицький, Дмитро Хоркін, а також представники наглядової ради НСТУ: Світлана Остапа, Дарія Карякіна, В’ячеслав Козак, Володимир Яворівський, Олексій Панич, Вадим Міський та Євген Глібовицький.

Джерело: detector.media


«Київська регіональна дирекція» НСТУ припиняє діяльність

Виконавчий директор Центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Олександр Лієв повідомив колективу «Київська регіональна дирекція» («Центральний канал» і «Голос Києва») про припинення діяльності Київської філії НСТУ. Колектив радіостанції «Голос Києва» скоротять 2,3 рази . Радійники вважають, що через оптимізацію штату постраждає насамперед слухач.

Джерело: detector.media


Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ

Джерело: detector.media

твій ранок чернівці буковина

27 липня 2017 року в ефірі ТРК «Буковина» (філія Національної суспільної телерадіокомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція») вийшов пілотний експериментальний проект «TVій Ранок», який з вересня може ввійти у сітку мовлення філій НСТУ.


Зураб Аласанія повідомив, що скорочення кадрів в НСТУ відбуватимуться протягом чотирьох років

Джерело: detector.mediaзураб аласанія

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія розповів, як буде вирішувати проблему оптимізації кадрів.


Обрано шістьох членів правління НСТУ

Джерело: detector.media

Суспыльне телебачення15 травня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) шляхом таємно голосування обрала шістьох членів правління НСТУ, запропонованих головою правління Зурабом Аласанією. Членів правління, як і голову правління, обрано строком на чотири роки.


Зураб Аласанія “Стратегія розвитку НСТУ”

Посилання на документ


Комітет свободи слова роз’яснив, як народним депутатам потрапити в ефір Суспільного мовлення

Джерело: detector.media

Роз’яснення Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики щодо застосування окремих положень законодавства України стосовно права народних депутатів України на безкоштовні виступи в ефірі ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та його регіональних філіях, що ухвалено на засіданні 13 квітня 2017 року.


Зураб Аласанія – голова правління Суспільного мовлення

Джерело: detector.mediaЗураб АласаніяНаглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії обрала головою правління Суспільного мовлення Зураба Аласанію.


Рада прийняла за основу законопроект про мовні квоти на телебаченні

Джерело: detector.media

Сьогодні, 16 березня, Верховна Рада ухвалила в першому читанні за основу законопроект №5313 «Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації»

Відео рекомендації

Останнє