Спортивний майданчик біля гімназії №1 обіцяють відкрити 24 травня

56
Фото: ТРК Буковина(Дана Дзюба)

Спортивний майданчик біля гімназії № 1 мав бути готовий 15 травня, однак підрядник не виконав умови договору і не збудував вчасно спортивний майданчик.

Таку ситуацію він назвав форсмажором та пояснив несприятливими погодніми умовами, що заважали процесу будівництва.

Кошти на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика з штучною травою в Чернівецькій гімназії №1 виділили з державного бюджету восени минулого  року. Тендер виграло приватне підприємство «ТРАДЕКС», яке отримало 30% коштів авансу і розпочало роботи.

 

У департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин прокоментували, що підрядник обіцяє здати об`єкт в експлуатацію 24 травня о 12:00, де вже 25 травня має відбутися урочиста лінійка.

За словами фахівців, основні роботи на спортмайданчику вже виконані. Тут виритий котлован, вистелені всі технологічні шари покриття. Залишається ще верхній шар, огорожа та відновлення майданчика поруч. Якщо підрядник працюватиме відповідально, за тиждень це можливо зробити.

Однак у адміністрації гімназії на відкриття майданчика не сподіваються. Директор гімназії, Віктор Шиманський, каже, що останній дзвоник планують провести у спортивному залі.

Фото: АСС

Фото: АСС
Фото: АСС
Фото: АСС

 

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here