Спочатку пісні, а потім блокування трибуни – так розпочалася сесія обласної ради

118

Спершу нагородили представників міських, селищних та сільських рад. Згодом депутати взялися за роботу. Серед питань порядку денного – звернення до Верховної Ради та Президента з вимогою втрутитись у ситуацію зі спробами арешту Саакашвілі.

Далі депутати обласної ради перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема звернення до Верховної Ради та Президента з вимогою визнати дії правоохоронців, коли вони затримували Міхеїла Саакашвілі, такими, що порушують права людини та знищують демократію. Винести на голосування це пропонував депутат обласної ради Віталій Захарюк. 

ВІТАЛІЙ ЗАХАРЮК, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Ми є свідками того, що багато буковинців зараз у Києві і телебачення цього не показує. Влада нагнітає ситуацію. І людям не подобаються дії влади. І сьогодні це буде із Саакашвілі, а завтра це може трапитись із нами». 

Після перерви депутати знову повернулися до розгляду цього звернення.

ДМИТРО ПАВЕЛ, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Ми не можемо надати правової оцінки, оскільки ми не якась там юридична контора. І я думаю, що тут має місце політична складова».

МИХАЙЛО ЛИПКА, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Я виводжу питання на повторне голосування».

Крім того, обласні обранці розглянули решту питань. Зокрема, підтримали звернення депутатів до Президента про повернення Степану Бандері, Роману Шухевичу та Євгену Коновальцю звання Герой України. Також проголосували «за» придбання шкільного автобуса для перевезення учнів Верхньопетрівцекої школи І-ІІІ ступенів, що на Сторожинеччині.

СВІТЛАНА ФОЧУК, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ:  «У 2013 році Верхньопетрівецька школа мала автобус, але через події на Сході і цей автобус згодом передали на потреби АТО. І зараз їм виділили маленький автобус, який замалий і потрібен нині більший. То виходить, що село дуже розгалужене і дітям доводиться проїжджати 10-20 кілометрів, щоб добратися до школи».

Прийняли зміни і до обласного бюджету на 2017 рік, що передбачають забезпечення зарплатою працівників обласних бюджетних установ, а це 10 мільйонів 300 тисяч гривень та виділення грошей на обладнання для обласного кардіологічного диспансеру.

сесія

Спочатку пісні. а далі блокування трибуниБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 7 грудня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here