Сьогодні у Глибокій відкрили сервісний центр МВС

102
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

З березня він працював у тестовому режимі. Такі центри працюють у Чернівцях та Новоселиці. 

Сервісний центр у Глибокій почав працювати у тестовому режимі з березня. Ось так він виглядає.  За встановлену плату людина тут може отримати водійське посвідчення, поставити авто на реєстрацію та отримати довідку про несудимість. Олексій Колотило прийшов поновити посвідчення водія.

ОЛЕКСІЙ КОЛОТИЛО, КЛІЄНТ ЦЕНТРУ: Сьогодні вранці прокидаюся і дивлюся, що посвідчення водія поломане. Жінка кинула його у пральну машинку. Це вже не перший раз я знаходжуся у сервісному центрі. Нажаль в минулі рази мені доводилося здавати  у старому Мрео. Виходиш звідти очікуючи два або три дні. Я стою тут 15 хвилин через 20 хвилин посвідчення водія буде на руках”.

 У Сервісному центрі працює 7 людей, 3 консультанти-адміністратори. По всьому приміщенні встановлені камери спостереження. З початку року понад тисячу людей отримали водійське посвідчення вперше і майже 600 замінили його.

ЯДВІГА ГАЛАК  КОНСУЛЬТАНТ-АДМІНІСТРАТОР ТЕРИТОРІАЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (СМТ. ГЛИБОКА): “Всі хочуть отримати  посвідчення. Багато хто заміняє, бо закордон треба замінити посвідчення нового зразка. Втрати є і вперше і відкриття вищої категорії.  Так більше по-посвідченню”. 

Це кабінет, у якому 6 майбутніх водіїв можуть складати іспит з правил дорожнього руху. А щоб переоформити  автомобіль потрібно лише годину.

МИКОЛА КОСТИНЯН НАЧАЛЬНИК ТЕРИТОРІАЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (СМТ. ГЛИБОКА): “Умови праці, умови прийому громадян. Там був кабінетний варіант, вузенькі коридори. Заяви та оформлення документів все було окремо. Людина стояла у дві черги. І все це час. Всі ці питання були враховані “. 

Громадян тут обслуговуватимуть з вівторка по суботу.

ВАСИЛЬ ДУШИНСЬКИЙ, НАЧАЛЬНИК РЕГІОНАЛЬНОГО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ МВС В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: Колишній Мрео обслуговувало певні районні центри. На сьогоднішній день, ми працюємо згідно єдиного вікна. Любий громадянин може скористатися послугою в будь-якому сервісному центрі на Україні. Незважаючи де він проживає, він зможе переоформити транспортний засіб та і отримати посвідчення водія”.

До кінця року на Буковині планується відкриття ще двох подібних центрів у Кіцмані та Кельменцях.

 АВТОР: ДМИТРО ЗАНЯ

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here