Сьогодні у Чернівцях відбулася третя акція #SaveOlegSentsov

69

У день народження українського режисера Олега Сенцова, акції на його підтримку проходять у різних містах України. Більше 20 чернівчан сьогодні в обід зібрались на Центральній площі міста.

ГАЛИНА АБРАМ’ЮК, УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ: «Сьогодні такий знаковий день. Сьогодні день народження Олега Сенцова, якого ми уособлюємо з усіма тими бранцями, які зараз ув’язнені в країні державі агресора, тобто в Росії. Це третя акція, яка відбувається за цей не довгий період поспіль у Чернівцях. Як можна про це не говорити».

Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування, вимагаючи звільнити усіх політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях. Не їсть український режисер вже 61 день.

ОЛЬГА КАЛИНОВСЬКА, КООРДИНАТОР АКЦІЇ: «Ми обрали саме обідню перерву, нагадати усім, що Олег Сенцов вже дуже довгий період голодує. Ми хотіла акцентувати на тому, що люди не пообідали, хоча б там пів годинки-годинку, а прийшли підтримати усіх політичних в’язнів. Саме в день народження Сенцова це дуже важливо».

ЄВГЕНІЯ ЗАВЯЛЕЦЬ, УЧАСНИЦЯ АКЦІЇ: «Я народилась  у Чернівцях, зараз працюю закордоном.  Вирішила підтримати акцію, тому що протягом того часу, що я була на роботі закордоном, намагалась підтримати через фейсбук, через різні канали».

Нагадаємо Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Його звинуватили у підготовці терактів, засудивши до 20 років позбавлення волі. Це вже 4 день народження, якій український режисер проводить за гратами.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here