Сьогодні у Чернівцях обговорюватимуть проект міського бюджету на 2018 рік

60
міська рада, чернівці

Громадські слухання з обговорення проекту міського бюджету відбудуться 8 грудня о 17.00 в сесійні залі Чернівецької міської ради.. Ініціатор громадських слухань – міський голова Олексій Каспрук.

Розпорядженням міського голови затверджено склад організаційного комітету та заходи з підготовки громадських слухань, графік їх виконання. До складу оргкомітету увійшли фахівці, науковці, представники громадськості.

З проектом міського бюджету на 2018 рік та пояснюючою запискою до нього можна ознайомитися на сайті міської ради у розділі «Бюджет – 2018». 4 грудня тут буде представлено наглядну графічну презентацію проекту бюджету.

До участі у громадських слуханнях запрошуються народні депутати, депутати, члени виконавчого комітету міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, фахівці з питань державних фінансів, експерти, представники трудових колективів та громадськості, засобів масової інформації, чернівчани.

Для реєстрації учаснику громадських слухань необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу. Право голосу на громадських слуханнях мають тільки повнолітні громадяни, які зареєстровані у межах міста Чернівці.

Чернівчан закликають не бути байдужими та долучитися до обговорення, формування основного бюджетного документу міста, за яким громада буде жити і працювати у 2018 році.

Усі пропозиції, підтримані учасниками громадських слухань, виносяться на розгляд міської ради під час затвердження міського бюджету.

бюджет

Сьогодні у Чернівцях обговорюватимуть проект міського бюджету на 2018 рікБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 8 грудня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here