Снукбол вже у Чернівцях! (ФОТО)

421

Змагання зі снукболу відбуваються на спеціальному спортивному майданчику, що виконаний у формі більярдного столу з чотирма або шістьома лузами з боків – воротами. Замість більярдних шарів використовуються м’ячі для футзалу, замість більярдного кия – спортивне взуття.  І удари наносяться, звісно, не киями, а ногами. Народження гри снукбол відбулось кілька років тому, у головах двох французьких підприємців Орельена (Aurélien) і Самуеля (Samuel). Ми ж довідались цю гру від чернівецького спортивного журналіста, керівника облцентру «Спорт для всіх» Георгія Мазурашу, який кілька років тому також роздумував про таке цікаве поєднання футболу і більярду, але Георгій називав цю ідею футбільярд… Французькі бізнесмени випередили і сьогодні снукбол є популярним видом спорту у багатьох країнах.

ГЕОРГІЙ МАЗУРАШУ, СПОРТИВНИЙ ЖУРНАЛІСТ, ДИРЕКТОР ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»: «Це, я би сказав, забава швидше, снукбол, у мене думка така виникла від любові до футболу і гарних більярдних традицій Буковини. Десь у 2010 році мені спало на думку облаштувати такий міні-футбольний майданчик, збільшений більярдний стіл і влаштувати таку гру, я її умовно назвав фут більярд…».

Кілька днів тому ми з’ясували, що майданчик для снукболу чи фут більярду вже облаштований  у Чернівцях на «Льодовому майданчику».

ДІАНА ПОЛЬОВА, АРТ-ДИРЕКТОР «ЛЬОДОВОГО МАЙДАНЧИКА»: «…снук бол працює всього три тижні, але ми бачимо, що його популярність серед прихильників, які вже пробували, зростає…».

Символічно, що у перших змаганнях зі снукболу взяли участь футболісти «Буковини». Саме так вони відзначили завершення осінньої частини футбольної першості України.

АНТОН БАТРАК, ПІВЗАХИСНИК ФСК «БУКОВИНА»: «… прикольна гра, футболістам можна грати…».

ОЛЕКСАНДР КАРАБКА, НАПАДНИК ФСК «БУКОВИНА»: «Цікава гра, по-різному може скластися, так розвиваюча, цікаво… Більше тут іде на удачу, попав –не попав, це як у футболі, пробив – забив – не забив…».

ВАДИМ УКРАЇНЕЦЬ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК ФСК «БУКОВИНА»: «… дуже приємно, що нам дали можливість в кінці сезону так провести час…».

ІГОР ЗАБОЛОТНИЙ, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ФСК «БУКОВИНА»: «Ми намагаємось такими заходами об»єднати команду, щоб команда була дружньою, зібраною не тільки на футбольному полі, але й за межами футбольного поля. Тому дуже цікаво, цікаво придумано такий вид спорту, де хлопці можуть себе проявити і з футбольної і з більярдної точки зору одночасно».

Після попередніх «баталій на виліт» у матчі за 3 місце учасник фінальної частини юніорського чемпіонату світу Євген Немтінов (півзахисник) переміг форварда Сергія Рацу. А у фіналі опорний півзахисник Вадим Українець здолав крайнього півзахисника  Антона Батрака.

Снукбол

Снукбол вже у Чернівцях!Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 14 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here