• Найкращим подарунком для дівчини є міцні, міцні обійми.
  • Можливо просто зустрітись, та й все – це найкращий подарунок, я вважаю.
  • Кохання, скоріше за все. Це найголовніше – на мою думку. Напевно те саме.

Для тих ж, хто бажає подарувати своїй половинці щось матеріальне – доведеться витратитись. Прилавки чернівецьких ринків та магазинів рясніють святковою атрибутикою. Листівки, м’які  іграшки, подушки, чашки – аби купити символічний подарунок достатньо буде вкластись в 100 гривень. Якщо ж захочете зробити корисний презент і купити парфуми або ж косметичні засоби – витратите суму від 2 сотень і до декількох тисяч, залежно від бренду.

ВЕРОНІКА, ПРОДАВЕЦЬ: «Частіше купують парфуми, подушки, іграшки м’якенькі. Різне. Чашки з валентинками».

Квіткові магазини у передсвятковий день пропонують закоханим різноманітні композиції. Одна троянда в середньому коштує 30 гривень, за тюльпан віддасте 20-ку. Так, букет квітів обійдеться вам у понад 300 гривень.

ЖАННА, ПРОДАВЕЦЬ КВІТІВ: «Тюльпанчики можна, вони різних кольорів є, в кожного різний смак. Троянди різні, різні композиції. Бували випадки, що брали по 101 розу. У формі серця».  

Арсеній каже, вже підготував для своєї дівчини особливий подарунок, який саме – береже у секреті: «А це секрет. Я не буду розголошувати на всі Чернівці. Звичайно, що подарунок своїми руками – приємніший для дівчини, бо вона бачить, що я старався для неї».

Продавці зізнаються, що цьогоріч попит на святкову атрибутику серед буковинців зменшився.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here