1 C
Чернівці
П’ятниця, Листопад 24, 2017

«Новини» – Основні події, що відбуваються в краї, репортажі з місця події, коментарі фахівців, думки буковинців, життєві історії та щоденні проблеми міст та сіл Чернівецької області. Оперативно, цікаво, виважено.

Ефір: Щодня  о 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00, 22.00.   

Відділ інформації: infred.nov@gmail.com
Для звернень громадян: тел. 55-36-56, ел.адреса: dtrk.buk@gmail.com

unnamed-2Тетяна Микитюк
керівник служби інформації телеканалу “Буковина” Народилася 21 квітня 1986 року у м. Южноукраїнськ Миколаївської області.
У 2008 році з відзнакою закінчила філологічний факультет ЧНУ ім.Ю.Федьковича за спеціальністю “Журналістика”.
У Чернівецькій державній телерадіокомпанії працює з 2007 року.
Улюблені теми – соціальні, які торкаються проблем щоденного життя людей.
Одружена. Весь вільний час віддає вихованню донечок.

дуткаЛілія Дутка
керівник  творчо-виробничого об’єднання «Служба інформації» Народилася 20 жовтня 1978 року. Закінчила Кишинівський державний університет факультет журналістики відділення телебачення. З 2003 року  почала працювати на телебаченні журналістом у Новинах та ведучою прямих ефірів. Головний принцип у роботі – відокремлення фактів від коментарів, актуальність,  оперативність та достовірність.  Робота у прямому ефірі найулюбленіший жанр на телебаченні. Захоплення – краще гір можуть бути тільки гори…

галина камерзанГалина Комерзан
головний редактор творчо-виробничого об’єднання «Служба інформації» Народилася у Чернівцях 8 жовтня 1971 року. Закінчила філологічний факультет Чернівецького державного університету. Понад 20 років працює у ТРК «Буковина». Авторські програми відзначені на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях телерадіопрограм, в тому числі гран-прі. Член Національної спілки журналістів України. Переконана: «Для справжнього журналіста немає нецікавих тем. Все, що хвилює людей, не може залишати байдужим». Захоплення – подорожі, мистецтво…

00000Наталя Синюсик
Народилася 20 листопада 1986 в с. Стальнівці Новоселицького району Чернівецької області. У 2004 році вступила до ЧНУ ім..Ю.Федьковича на філологічний факультет відділення журналістики. Закінчила магістратуру цього навчального закладу і працює завідувачем відділу аналітичних та публіцистичних програм телебачення.

golopapaПетро Голопапа
Народився 9 червня 1961 року в с.Сальне Ніжинського району Чернігівської області.
Закінчив ПТУ №8 м.Київ спеціальність обробка алмазів;
Працював бригадиром будівельної бригади. Закінчив Київський державний університет ім.Т.Шевченка факультет журналістики відділення телебачення. З 1987 року працює на телеканалі “Буковина”.
Одружений, виховує сина та доньку. Захоплення: риболовля.

Євгенія Гайфер

Євгенія Гайфер
Народилася в с. Хороцево Верховинського району Івано-Франківської області. У 2011 році  вступила до Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. З відзнакою здобула ступінь магістра міжнародних відносин та політичних наук. На телеканалі “Буковина” працює з 23 січня 2017 року. Впевнена, журналістика –  це не професія, а спосіб життя.

14107720i1696209710700872i5310820545778075885ioМирослав Солонар
Народився і виріс в селі Суховерхів Кіцманського району. Навчається в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Журналістика». На телеканалі “Буковина” працює з 2 вересня 2015 року. У службі інформації отримав прізвисько “стендапмен” через любов до журналістських стендапів. Заради хорошого кадру готовий на все!

78yqvjk6lxgВікторія Лупай
Народилася 14 серпня 1994 року в м.Чернівці. Навчалася в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Журналістика». І це не лише професія, а й захоплення. Найбільше любить висвітлювати теми, що стосуються соціального життя населення.
2014-ий рік став для неї знаковим, оскільки почала працювати журналістом.

chernovoy-still008Анастасія Федорюк
Народилася 10 червня 1985 року у с.Панка Сторожинецького району.
З 1991 року вчилася у ЗОШ с.Панка. У 2006 році закінчила філологічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича. З 15 січня 2007 року працює на ЧОДТРК. Спочатку асистентом режисера, – режисером. А з 2014-го – ведуча новин.
Сімейний стан – одружена, виховує синочка.

lbbwf0jc7jkМаксим Калінчук
Народився і виріс у місті Київ. В 2008 році вступив до Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на кафедру – «актор театру драми і кіно». У 2013 отримав диплом «Спеціаліста». З 2012 року працював у Чернівецькому облмуздрамтеатрі імені О. Кобилянської на посаді артист драми. З 2014 року – ведучий програм на телеканалі «Буковина».

55inox9mbnwМарина Буличева
Народилась і виросла у місті Чернівці. В 2011 році вступила до ЧНУ ім.. Ю. Федьковича на кафедру «Журналістика». У 2016 році отримала диплом «Спеціаліста». Того ж літа прийшла на стажування, а потім і на роботу на телеканал «Буковина». Журналістика для мене – це постійний рух та самовдосконалення, нові знайомства та емоції. Більше всього люблю висвітлювати культурні теми, бо закохана в мистецтво в будь-якому його прояві.

резонанс буковинаРезонанс” – підсумкова щотижнева інформаційно-аналітична програма, що передбачає знайомство глядачів з основними суспільно-політичними, культурно-мистецькими та спортивними подіями тижня. Журналісти, аналітики-економісти, політологи висвітлюють та аналізують процеси вдосконалення державного управління на пріоритетних напрямках розвитку суспільства.

Ефір: щосуботи – 17:30, 22:00; щонеділі – 09:00, 22:00.

Останні записи

а3 студія буковина“Студія А3: актуально, аргументавно, аналітично” – передача прямого ефіру з використанням контактних телефонів для телеглядачів. В передачі висвітлюються найважливіші події політичного та економічного життя України, обговорюються Укази Президента України, Постанови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та результати їх виконання. Порушуються суспільно важливі та актуальні теми.

Ефір “Студія А3”: вівторок – п’ятниця: 18:00, 21:00.

реалії буковина“Реалії” – інформаційно-аналітична передача прямого ефіру. Дискусії, обговорення проблематики життя різних верств населення, реалії та перспективи розвитку суспільства.

Ефір: щосуботи – 18:30, 21:00; щонеділі – 19:30.

48vidvajni«Відважні» – життєві історії, в яких розкриваються долі людей, котрі зробили свій внесок, аби жити у вільній європейській країні. Автори передачі переконані, справжні герої не вмирають. Вони назавжди залишаються у наших спогадах та серцях. Щотижня журналісти телеканалу «Буковина» розповідають про буковинських військовослужбовців, які віддали своє життя задля майбутнього України, і про тих, хто нині захищає територіальну цілісність нашої держави, а також героїв «Небесної сотні», учасників Революції Гідності та волонтерів, котрих українські вояки називають «ангелами тилу».

Суспільство

У Чернівцях поліцейські вилучили у нетверезого подружжя двох малолітніх синів (ФОТО)

Серед безладу, антисанітарії та з п’яними батьками правоохоронці застали братів, віком півтора та шість років. Попри те, що старший хлопчик хворів, дорослі не зверталися до медиків....

Життя, як воно є...Соціальний проект «Життя як воно є…». Це програма про будні і свята буковинців,  про життя у всіх його проявах. Розповіді про учасників АТО, які захищають територіальну цілісність України, про людей з обмеженими фізичними можливостями та про труднощі, які доводиться долати і непереможну силу духу й бажання жити. Це портрети відомих буковинців, які успішні у громадському та професійному житті.  А ще підтримка та розвиток народних ремесел і традицій, відродження професій, унікальні позитивні та негативні  історії із життя буковинців.

Ефір – щонеділі о 17.30 та щосереди  о10.55.

Суспільство

У Чернівцях поліцейські вилучили у нетверезого подружжя двох малолітніх синів (ФОТО)

Серед безладу, антисанітарії та з п’яними батьками правоохоронці застали братів, віком півтора та шість років. Попри те, що старший хлопчик хворів, дорослі не зверталися до медиків....

спорт тайм, трк буковина“Спорт – тайм” – спортивний телевізійний проект з цілеспрямованою метою широкого і всебічного висвітлення спортивних змагань і фізкультурно-масових заходів на Буковині протягом поточного тижня. Аналітика «по свіжих слідах»: коментарі і висновки працівників облспортвідділу, міськспортуправління, фахівців обласних рад ФСТ України, тренерів і провідних атлетів Буковини. Проблематика спорту високих досягнень, професійного і аматорського, дитячо-юнацького, активна пропаганда здорового способу життя.

Автор: Ігор Савчин

Ефір: щопонеділка – 17:45, 20:30.

pogoda030914“Погода” – щоденна інформаційна програма про синоптичну ситуацію на Буковині.

Складається з трьох рубрик:
1 – прогноз погоди на добу в усіх районах Чернівецької області.

2 – народні прикмети та прислів’я, пов’язані з погодою, порами року і т.д.
3 – цей день в історії розповідає про події саме цього дня у різні історичні часи, про людей, що народились у цей день і чиє життя та справи залишили відголос в історії.

Ефір: щодня – 07:20, 10:20, 13:13, 16:15, 19:20, 22:20, 00:00.

pam-yati1“Пам’ять”. «У майбутнє веде пам’ять про минуле», – стверджують ветерани війни та праці у своїх спогадах. У передачі «Пам’ять» створена вже ціла галерея телепортретів про таких людей. Розповіді про історичні події. А ще у цій програмі порушується тема “Милосердя”, висвітлюються питання соціального захисту малозабезпечених верств населення: інвалідів, багатодітних сімей, одиноких літніх людей, широко представлені проблеми психоневрологічних інтернатів, геріатричних пансіонатів. Порушуються теми працевлаштування інвалідів, медичного обслуговування, їх інтеграції у суспільстві. Автор – Вікторія Онуфрик.

Ефір: щосереди – 10:25; щоп’ятниці – 19:30.

pam-yati5pam-yati6

poglyad2014“Погляд”. Цікавий та надзвичайно актуальний новий проект запровадив у 2014 році телеканал “Буковина”. Автори програми порушують злободенні питання інформаційної безпеки держави, суспільства, особи. У сучасних умовах саме інформаційна безпека є необхідною умовою існування як особи, так і національної держави та суспільства загалом. Адже, як зазначають експерти, національний інформаційний простір – це надзвичайно важливе політичне поняття, яке у вартісній шкалі соціальних цінностей можна поставити на друге місце після державної незалежності. Автор – Олеся Жук

Ефір: щочетверга – 17:30; щоп’ятниці – 19:30.

Суспільство

У Чернівцях поліцейські вилучили у нетверезого подружжя двох малолітніх синів (ФОТО)

Серед безладу, антисанітарії та з п’яними батьками правоохоронці застали братів, віком півтора та шість років. Попри те, що старший хлопчик хворів, дорослі не зверталися до медиків....

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Святині Буковини» – передача, яка має мету дбати про збереження духовно-культурної спадщини краю. Храми і культові споруди, пам’ятки давнини, їх історія, минуле і сучасне. Відкриття, освячення, відродження оберегів духовності. Сповідування християнської моралі – “Відроджується духовність – відроджується і міцніє Держава”. Автор – Вікторія Онуфрик

Ефір: щоп’ятниці – 10:25;  щонеділі – 06:00.

Програму “Святині Буковини” можете переглянути тут: ТРК “Буковина”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

доброго ранку буковино«Доброго ранку, Буковино!».  Енергійні та життєрадісні ведучі ранкового шоу займаються гімнастикою, подорожують містом, Буковиною та світом, знайомляться з новими тенденціями моди, смакують оригінальними стравами у чернівецьких ресторанах, вивчають історію рідного краю, проводять уїк-енд по-чернівецькому.

Щоразу – нова інформація. Спілкування у студії з цікавими та знаними людьми. Позитивні емоції. Все це запропонує телеглядачам креативна команда ранкового шоу телеканалу «Буковина».
Гості у студії: лікарі, юристи, кухарі, модельєри, переможці пісенних конкурсів, митці, письменники, астрологи, відомі особистості краю та гості міста.

Ефір: щонеділі  о 10:00; щопонеділка о 10:25.  

зелений бум“Зелений БУМ”. Програма “Зелений БУМ” пропонує телеглядачам цікаві мандрівки Буковиною. Це 24 туристичні маршрути краєм (пішохідні, водні, велосипедні, спелео та інші), які включають розповіді про буковинські пам’ятки природи та архітектури, історії та культури, а також знайомить з унікальними археологічними знахідками. Метою програми є екологічне виховання, популяризація туризму, а також піднесення іміджу Буковинського краю. Автор і ведуча: Галина Комерзан

спорт драйв«Спорт-драйв» – програма спортивного напряму. Це репортажі зі змагань Національних, Європейських та Світових першостей з мотокросу, автокросу, велокросу. Це розповіді про ралійні перегони, про змагання з зимових видів спорту та про рибальський спорт. Автори роблять акцент на темі розвитку технічних видів спорту, хоча приділяють і значну увагу популяризації усіх видів спорту, як класичних так і новітніх.
У програмі «Спорт-драйв» – інтерв’ю з відомими спортсменами, тренерами та наставниками. Телевізійні нариси з історії розвитку мотокросу на Буковині, який активно розвивався ще у ХХ-му столітті. «Спорт-драйв» – інформаційна програма спортивного напряму. Це репортажі зі змагань Національних, Європейських та Світових першостей з мотокросу, автокросу, велокросу. У програмі «Спорт-драйв» – інтерв’ю з відомими спортсменами, тренерами та наставниками. Телевізійні нариси з історії розвитку мотокросу на Буковині, який активно розвивався ще у ХХ-му столітті. Технічними секретами діляться майстри, що обслуговують спортивну техніку. Автор – Олеся Жук.

Ефір: двічі на місяць; четвер об 11:10; понеділок об 11:30.

Людмила МельникЛюдмила Василівна Мельник – завідувач відділу художніх, культорологічних та просвітницьких програм.

 Народилася у селі Білівцях, Хотинського району. Закінчила факультет журналістики Львівського Національного університету імені Івана Франка.  20 років працює у ТРК “Буковвина”.   Авторські програми “Палітра” та “Акценти” відзначені на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях телерадіопрограм. Член Національної спілки журналістів України.

“Палітра”. Пінавальна  культурологічна програма про  збереження культурної спадщини, традицій і обрядів, відродження духовності. У “Палітрі” також висвітлюється діяльність національних товариств на Буковині – австрійсько-німецької культури ім. Йогана Гете “Відродження”, польського – ім. Адама Міцкевича, єврейського ім. Елізаєра Штейнбарга. У програмі йдеться і про  творчість художників, письменників, артистів, ,фольклорно-етнографічних гуртків. Висвітлюється творча та просвітницька  діяльність  музеїв, театрів, професійних та самодіяльних народних колективів. Інформаційно-мистецький огляд подій і заходів в галузі культури та мистецтва Буковини. Передача зорієнтована на розвиток культури і духовності українського суспільства, створення умов для розвитку буковинської толерантності, для ефективної діяльності історичних і культурних центрів, пов’язаних із життям та діяльністю видатних діячів культури, науки і мистецтва.
Автор – Людмила .Мельник. Режисер – Юлія Мілімонко

Ефір: щосуботи о 10:00; щонеділі о 18:40.

акценти“Акценти” – науково-просвітницька програма. Мета – висвітлення освітянської тематики (національно-патріотичне виховання, політичність і аполітичність молоді, попередження негативних явищ серед учнівської та студентської молоді, підтримка творчо обдарованих молодих людей, соціальні проблеми: працевлаштування, профорієнтація, молодіжна культура і спорт, правовий захист, гендерна проблематика в науці, дозвілля і будні студентської та учнівської молоді…) Автор – Л.Мельник. Режисер – Юлія Мілімонко.

Ефір: щовівторка о 17:30; щоп’ятниці о 19:30.

подіум її життя“Подіум її життя”. Жінка у сучасному суспільстві – її радощі і печалі, сумніви і розчарування, пізнання себе і пошуки сенсу життя, прагнення гармонії в усьому – у жіночому проекті, де жінка-журналіст спілкується із жінкою-героїнею програми. Науковий коментар проблем, що обговорюються, дає психолог після програми. Мета програми – допомогти нашим сучасницям знайти своє місце в бурхливому сьогоденні, не втратити свого «я» у побутових негараздах. Родзинкою передачі є участь у ній художника та психолога.
Психолог протягом передачі висловлює свою неупереджену думку, а художник створює асоціативний портрет героїні передачі.
Програма “Подіум її життя» – це не лише зустріч з цікавою особистістю, котра щиро й відверто розповідає про себе, розмірковує про призначення жінки на землі, це також можливість телеглядачів по-іншому подивитися на світ, зрозуміти себе, стати впевненішими, відчути радість життя.
Автор – В.Бондар.

Кожна з нас має свій подіум. І йде по ньому, як вміє. Одна – впевнено крокує на високих підборах з гордо піднятою головою. Інша – згорбившись під тягарем щоденних турбот.
Третя – виклично виблискуючи діамантами , загорнувши оголені плечі у розкішне хутро.
А ще інша – ніяково озираючись, намагаючись заховати від сторонніх очей благенький одяг. Ми всі різні. Впевнені і не дуже, веселі і сумні, втомлені та енергійні, вродливі та елегантні, безтурботні і заклопотані. Сильні і слабкі. Різні. Та об’єднує всіх одне – кожна прагне бути щасливою. І щоб її помітили на цьому (дуже часто – безжалісному) життєвому подіумі. Як і героїні передачі «Подіум її життя».

Ефір: щовівторка о 19:30; щонеділі о 17:45.

музичний експрес“Музичний експрес” – музична програма для шанувальників різножанрової музичної палітри, яка пропагує сучасну музичну культуру і знайомить телеглядачів з кращими зразками творчості вітчизняних та зарубіжних митців.

Ефір: з понеділка по п’ятницю 09:30; 13:20; вихідні о 06:30 та 13:00.

musihvulya“На музичній хвилі” – музична передача, яка пропонує широкому колу глядачів сучасну популярну музику українських та зарубіжних виконавців, знайомить з музичними новинками, цікавою інформацією про улюблених артистів та дарує чудовий настрій. А ще це фольклорно-етнографічна програма, що пропагує збереження музично-культурної спадщини, традицій, обрядів. Висвітлюється творчість фольклорно-етнографічних колективів, відомих виконавців народної пісні. Мета програми – відродження та сприяння розвитку національно-культурної спадщини. Юні та дорослі налаштовуються на музичний позитив, який заохочує до нових прагнень та звершень!

Ефір: щовівторка об 11:05; щоп’ятниці об 11:30.

міні оон трк буковинаТелепроект «Модельна гра «Рада Безпеки ООН» – це освітня рольова гра, в ході якої імітується засідання Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй. ЇЇ учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил та процедур Ради Безпеки. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних важливих питань, які стоять на порядку денному в Раді Безпеки ООН. За рахунок імітації діяльності ООН, учасники не тільки дізнаються про проблеми в різних регіонах світу, а й пропонують свої шляхи їх вирішення. Учасники «Модельної гри «Рада Безпеки ООН» – це учні 9-11 класів Чернівецьких ЗОШ.

«Модельна гра «Рада Безпеки ООН» – спільний телевізійний проект Чернівецької міської учнівської ради, факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича та телерадіокомпанії “Буковина”.

Ефір – двічі на місяць, неділя – 17.45, вівторок – 19.30.

міні мікс“Міні – мікс”. Хочете свіжий фреш цікавої, корисної та ексклюзивної інформації? Тоді ви за адресою! Ведучі пізнавального дитячого проекту “Міні-мікс” радо діляться з глядачами секретами здоров’я та краси, правилами організації життя дитини, розказують про новинки у світі модного одягу, знайомлять з розмаїтим світом хореографії, історією дитячих забавок та унікальними місцями світу, які варто відвідати. До того ж, допитливі телеглядачі мають змогу більше довідатися про бурхливий світ музики, розгадати загадки флори і фауни, познайомитися з історією коштовного каміння та отримати відповіді на поширенні дитячі запитання.

Ефір: щосуботи об 11:00; щонеділі о 16:00.

Програму “Міні – мікс” можете переглянути нижче.

ОСНОВНІ РУБРИКИ

  • Секрети професій – знайомить хлопчиків та дівчаток з секретами сучасних та актуальних професій;
  • Батькам на замітку – корисні поради батькам щодо правильного виховання дітей;
  • Загадки самоцвітів – цікаві факти про коштовне каміння;
  • Територія смаку – знайомить маленьких глядачів з особливостями кухонь народів світу;
  • Мода на здоров’я – популяризує здоровий спосіб життя;
  • Родзинки природи – розповіді про екзотичні рослини і тварини;
  • Стильна штучка – поради маленьким модницям;
  • Музична скринька – розкриває «формулу успіху» зірок сучасного шоу-бізнесу;
  • Чудеса світу – знайомить дітей з унікальними місцями світу;
  • KIDS NEWS – огляд найрізноманітніших заходів, організованих дітьми або для дітей.

фейс контроль“Фейс – контроль”. Цікавитеся життям відомих та успішних людей сучасності? Чудово! Ми маємо, чим вас здивувати! Ведучі телепроекту “Фейс-контроль” знають все про ваших кумирів, про тих, хто невпинно змінює світ. В основних рубриках – дайджести новин зі світу кіно, неймовірні факти про зірок спорту, віртуальні подорожі до арт-світу та цікаві історії з життя фешн-ікон.

Ефір: щосуботи о 16:00; щонеділі о 11:20.

Програму “Фейс – контроль” можете переглянути нижче.

офлайн, трк буковина«Офлайн» В еру віртуального простору молодь дедалі частіше надає перевагу діалогам в соціальних мережах, які витісняють реальне спілкування. Аби дітям та підліткам хотілося повертатися до звичайного життя після мандрів в Інтернеті, наша  творча команда доведе, що бути «офлайн» – цікаво та захоплююче. Виховання юних леді та джентльменів в «Лабораторії етикету»; мікс порад щодо адаптації дітей у соціумі; новий погляд на українську музику та сучасних виконавців; знайомство з креативними юними буковинцями, які прагнуть змінити світ; посиденьки та вечірки, оригінальні вікторини та бліц-опитування; відповіді на запитання: де живе адреналін та творчість? як зробити вікенд незабутнім? Вийдіть з «online», відкладіть свої гаджети і нумо пізнавати яскравий реальний світ.

Ефір: щосереди о 17.30; щоп’ятниці об 11.00.

Дивіться “Офлайн” у якості HD на нашому сайті

# Instagram

bukovinchiki2012Буковинчики-веселинчики – допитливі та непосидючі. Вони мандрують у Королівство Чистоти, Охайності, Сліпучої Посмішки, Країну Книг, Прав Дитини. У кожній передачі казкарка розповідає не просто казочку, а тематичну замальовку. Маленькі телеглядачі разом з казковими героями – добрим дощиком, винахідливим дятлом, лісовими звірятками та іншими у формі гри вчаться бути добрими.

Ведучі передачі – діти. Автор – В.Бондар.

kritalТелевізійний фестиваль дитячої творчості, в якому беруть участь вихованці вокальних, хореографічних, циркових студій, музичних шкіл. Проводиться з метою пошуку юних талантів, підтримки обдарованих дітей. Хлопчики та дівчатка залюбки демонструють свої таланти.

Серед учасників телевізійного фестивалю дитячої творчості – лауреати всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, фіналісти національного туру «Дитячого Євробачення». Кожен житель «Країни талантів» – талановитий.

Програма постановочна (зйомки відбуваються на різних майданчиках). Передбачається участь у фестивалі гостей (учасників інших конкурсів, відомих співаків).
Автор – В.Бондар.

kraina12i3kraina12i5

«Вечірня казка»

Щовечора в гості до маленьких буковинців приходить “Вечірня казка”. Ведуча Настуся заспіває для малюків гарну колискову, розповість цікаву казку і запропонує переглянути мультик, а ще – навчить робити оригінальні саморобки та налаштує дітей на спокійний сон.

Ефір “Вечірня казка” – щоденно о 20:45.