Понад півсотні проектів подали чернівчани для участі в програмі «Бюджет ініціатив»

360

Порівняно з минулорічними, теперішні проекти – цікавіші та оригінальніші, відзначають у міській раді. А люди, які над ними працювали, креативніші. Цього разу вони краще підготувалися і мають непогані шанси отримати фінансування. Один із проектів автори назвали «Спортивний майданчик «Будівельники миру», оскільки мешкають на цих 2-ох вулицях. За два дні він набрав майже 300 голосів. Аби краще його презентувати та підключити якомога більше чернівчан, ініціатори відзняли креативний відеоролик. Головними героями тут є діти.

«Хочу гратися у футбол, машини тут стоять. І можу попасти у скло – розіб’ється. Собаки бігають, можуть м’яч прокусити», – розповідає Андрійко, який грається у дворі.

Ті майданчики, які є біля багатоповерхівок цього мікрорайону, відзначають мешканці, не зовсім придатні для дитячих забав. Малим дітям тут ще є де гратися, а от старшим – вже ні. А ще – навколо постійно їдуть автомобілі і малеча ризикує опинитися під колесами.

ІННА ДИМУРЯК, ЖИТЕЛЬКА МІКРОРАЙОНУ: «У мене дитина маленька, є старший син ще. От він любить грати баскетбол, волейбол, футбол. Нема, на жаль, такого місця для цього. Діти грають у дворі м’ячем, попадають у машини. Б’ють ті машини, скло. Я думаю, що дітям буде цікаво, коли багато місця, просторо. Вони будуть задоволені майданчиком».

Ідею облаштувати в цьому районі великий спортивний майданчик для дітей Юрій виношує вже 2 рік. Лише тепер знайшов однодумців, з якими розробили спільно проект. Його вартість – трохи менше 1 мільйона гривень.

ЮРІЙ ВОЛЬФ, СПІВІНІЦІАТОР БУДІВНИЦТВА СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА: «Були задіяні кошторисники Чернівців і Києва – допомагали по земляних роботах. Деякі роботи ми рахували самі. Є деякі підрядні організації, що давали реальні ціни, щоб побудувати це, чи встановити якесь обладнання. Так само ціни на обладнання були взяті з інтернет-ресурсів. Це є реальні ціни».

А це – ділянка, на якій хочуть облаштувати майданчик. Зараз тут – хащі, і де-не-де висаджені квіти чи овочі сусідами із ближніх будинків. Ініціатори проекту показують фотографії – якщо вдасться виграти у «Бюджеті ініціатив», то це буде один із найкращих майданчиків міста.

ЯНА БРУС, АВТОР ПРОЕКТУ: «Тут буде гарне футбольне поле, баскетбольні сітки натягнуті. Тут будуть стаціонарні тренажери як у Жовтневому парку. Одночасно до ста діток будуть мати чим зайнятися. Будуть тенісні столи, хтось зможе в теніс пограти. Вболівальники будуть мати місце, де розташуватися, тому що передбачили лавочки. Буде зручно для великої кількості».

Всього, відзначають у міській раді, цьогоріч отримали заявки на 56 проектів. Це більше, ніж в минулому році. Серед них 35 малих і 21 великий. Кожен житель міста може проголосувати не більше, ніж за 2.

КРИСТИНА ПОМОГАЄВА, СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «В пунктах голосування вони можуть проголосувати тільки особисто. Ні за кого зі своїх родичів чи за друзів. Мають показати паспорті проголосувати. По ID картці теж не пустять, якщо ви не є чернівчанином, тому що там іде ідентифікація і це також треба мати собі на увазі»

Загальна вартість поданих проектів – понад 27 мільйонів гривень. Триватиме голосування до 25-го жовтня.

Понад півсотні проектів подали чернівчани для участі в програмі «Бюджет ініціатив»Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 жовтня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here