Поліцейські приїхали на територію садочка в Садгорі. І це не на виклик, а для того щоб втілити мрію маленького Михайлика, у нього сьогодні день народження.

– Ми прийшли до тебе!

Вже  у садочку на нього чекав сюрприз.

– Ти хотів бути поліцейським? Знаю, що так, а зараз отримаєш від нас цікаві подарунки: це поліцейська машина та ось таке приладдя.

Хлопчика та його сестричок батько Андрій виховує сам. Розповідає, син у нього справжній помічник, тому з Михайлика вийде хороший патрульний.

АНДРІЙ ПАВИЧ, БАТЬКО: «Він хоче бути поліцейським, любить з машинками гратися, це його. У мене тато був дільничним, тому, це певно, генетично передалося».

Для того, щоб хлопчик краще ознайомився з роботою патрульних йому показали службовий автомобіль. Михайлик із цікавістю розглядає кожну кнопку.

  • Оцю кнопочку натисне, правда класно?
  • Так.

МАРТА ЛЕВЧЕНКО, БЛАГОДІЙНИЦЯ: «Цієї мрії він чекав два роки, і ось нарешті його мрія здійснилась. Поліцейські до нього таки прийшли. Ситуація у хлопчика в сім’ї дуже складна, їх залишила мати і батько мусить сам виховувати діток».

Також правоохоронці подарували Михайлику спеціальну наліпку – помічник поліцейського. Тепер він забезпечуватиме безпеку не лише в себе вдома, а й у садочку, в якому навчається.

  • Ти хочеш бути поліцейським?
  • Так, дуже хочу.

Автор: Мирослав Солонар

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here