Закривали народні обранці 33 сесію довгими дискусіями щодо підвищення працівникам органів виконавчої влади посадових окладів. Втім, рішення так і не прийняли, а отже чиновники міської ради можуть залишитись без зарплат. Нині на сесії міської ради мали вносити зміни до бюджету міста. Питання, яке депутати жваво обговорювали більше 2 годин – премії чиновників міської ради. Народні обранці мали ухвалити постанову Кабінету Міністрів України, якою було збільшено посадовий оклад працівникам органів місцевого самоврядування.

АЛЬОНА ЗИМОВЕЦЬ, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ : «Я прошу підтримати все ж таки законопроект. Проект, який на сьогоднішній день планує граничну межу встановлення посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування для того, щоб стимулювати людей і того простого головного спеціаліста, і заступника відділу, і начальника відділу, який в певній мірі кожен несе певну відповідальність, хтось більше, хтось менше, хто прагне більшого – стимул в нього має бути більшим».

Так середня премія директорів департаментів у Чернівцях становить 205%, першого заступника – 200% і нижче за  ієрархією. Деяких депутатів здивувала  різниця у преміях, і вони навіть проголосували за те, щоб усі працівники отримували порівно по 205%,

БОГДАН КОВАЛЮК, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Мова йде про те, що якщо керівник підрозділу отримує 205%, якщо він заслужив ці 205%, то для того, щоб керівник не приписував весь результат виключно собі улюбленому, таку саму надбавку, як отримує керівник, мають отримувати усі фахівці підрозділу. Іншому випадку, якщо фахівець І чи ІІ категорії отримує лише 115%  надбавки, я не розумію чому керівник не може отримувати теж 115% ?».

Народні обранці також порушували і питання якості виконання посадових обов’язків працівниками виконавчих органів.

ВОЛОДИМИР БЕШЛЕЙ, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Премії, ще раз хочу повторитись, це немає бути підганянням премій до конкретної суми заробітної плати. Це є винагорода за ефективну, якісну, професійну роботу. А не те що, ви робите».

ЛІВІЯ БАМБУЛЯК, НАЧАЛЬНИК ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Я дуже вас прошу підтримати запропонований проект. Всіх депутатів запрошую в кожний департамент, в кожне управління. Ми готові з вами працювати спільно, визначити  ту премію, між нашими працівниками спільно з вами вислуховувати ваші пропозиції.  Ви маєте на це право, ви все можете контролювати».

Все ж серед депутатів були і такі, котрі підтримували заохочення працівників до кар’єрного росту завдяки вищій премії.

ЮРІЙ БУРЕГА, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Є, наприклад,  начальник управління, заступник начальника управління, головний спеціаліст, спеціаліст І,ІІ, ІІІ категорії, є ієрархія, якої треба дотримуватись, щоб людина росла, щоб людина вчилась. Спеціаліст, який пропрацював 20 років, не може отримувати таку саму зарплату, навіть на такій самій посаді при роботі  у один рік».

Все ж депутати після довгих дискусій та проголосованих пропозицій не підтримали проект у цілому. 

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА : «Не вистачило буквально одного голосу для того, щоб прийняти зміни до бюджету, фактично не виділили кошти, рішення депутати завалили, депутати від «Рідного міста» і частинка депутатів від «Самопомочі». Не виділили кошти працівникам міської ради, не виділили кошти на будівництво доріг і так далі. Тобто рішення не прийнято про зміни до міського бюджету».

Опісля обговорення цього питання депутати закрили 33 сесію та розпочали позачергову, де вкотре розглядали питання ЖБК «Проспект» щодо продажу земельної ділянки за адресою проспект Незалежності 131.

Підвищення виплат чиновникам не буде

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 серпня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here