З 2 січня у Чернівецькій філії Суспільного стартувала щоденна підсумкова програма «ТЕМА ДНЯ: БУКОВИНА» в оновленій студії.

З понеділка по п’ятницю прямоефірна програма «ТЕМА ДНЯ: БУКОВИНА» буде присвячена питанням суспільно-політичного напрямку, а у вихідні — культурно-просвітницькій тематиці. Час виходу програми о 19:30 на телеканалі «Буковина» та сторінці філії у Facebook.

Автором оформлення оновленої студії виступив Денис Зазубек — молодий дизайнер, відомий чернівчанам за дизайном молодіжних громадських закладів і магазинів.

«Попри значне недофінансування суспільного мовника, ми налаштовані працювати і реалізовувати нові, незалежні проекти. Це лише початок, дякую всім хто вболіває і підтримує!» — зазначила менеджерка Чернівецької філії Ольга Гришин-Грищук.

«Вчора ми продемонстрували, як можемо за короткий час зробити перший крок до якісних змін. Відтепер кожного дня, журналісти суспільно-політичного напрямку будуть аналізувати головні події Буковини та спілкуватися у прямому ефірі з головними дійовими особами краю». — продюсер Чернівецької філії, Максим Волошин.
Зліва на право: Ольга Гришин-Грищук, Максим Волошин, Денис Зазубек

Нагадаємо, у грудні на відкритому конкурсі було обрано нового менеджера і продюсера Чернівецької філії НСТУ.

ТЕМА ДНЯ: БУКОВИНА. Як вплинуть нові зміни до правил дорожнього руху на ситуацію із ДТП?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here