У ході реформування суспільного мовлення активно змінюється контент, що транслюється на телеканалах ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. Основною метою перетворень є використання виключно якісного контенту.

Із 16 квітня в усіх філіях Суспільного стартують покази нових документальних фільмів. Стрічки освітлюють різні теми – це і розповіді про нові традиції та культури різних народів, і дослідження природи, історії.

Документальний цикл “Смаки культур” – кулінарний екскурс по світу, де у кожній серій презентується одна страва. Велика увага приділяється саме кулінарним традиціям окремих країн. Автори фільмів звертають увагу на унікальні та відмінні риси різних культур й кухонь.

У документальному циклі “Таємниці підводного світу” глядачі матимуть змогу дізнатися про безліч див природи та чудернацьких морських істот Світового океану. Цей пізнавальний цикл створено спеціально для дітей, – вони зможуть дізнатися більше цікавих фактів про океан та підземне життя.

риба океан
sailorsforthesea.org

Ще одним доповненням до оновленої програми телеканалів стане цикл “Незвичайні культури”. На нашій планеті досі збереглися куточки, де на їжу полюють, а жителі тих місць не знають, що таке промисловість, економіка, наука. Цикл присвячений повсякденному життю саме таких народів.

Для тих, хто хоче більше дізнатися про надзвичайну природу Землі, транслюватимуть цикл фільмів “Неповторна природа”. Глядачі матимуть змогу відкрити для себе світ гейзерів, активних вулканів і дивовижних скель, спільною рисою котрих є лише те, що вони створені магічними силами природи.

Нагадаємо, що філії суспільного мовлення працюють за уніфікованою сіткою. “Обов’язковою програмою” регіональних телеканалів є ранкові шоу, випуски новин впродовж усього дня, а також вечірня аналітична суспільно-політична передача “Тема дня”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here