Невідомі напали на ще одного активіста руху “Стоп корупції”

52
Фото ""24 канал"

Цього разу зловмисники напали на координатора організації Миколу Петіченка.

Інформацію про напад повідомив журналіст Роман Бочкала. За його словами, напад стався, коли Микола Петіченко виходив з магазину.

“Схоже на замах. Били молотками по голові. Мітили в скроню. Зовсім трохи промахнулися. Це сталося вчора ввечері (9 березня, – “24”). У центрі Чернівців. Нападників було двоє. Коля банально вийшов з магазину. Нападники вискочили з машини. Стали бити і потім зникли. Зараз Микола в лікарні. Ноги і руки перебиті. Те, що відбулося, він однозначно пов’язує зі своєю громадською діяльністю“, – зазначив Роман Бочкала.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У організації “Стоп корупції” повідомили, що вони готували озвучити факти корупції у прокуратурі та митниці, які вдалося виявити у ході розслідувань. Серед осіб, які фігурують у цьому списку – перший заступник прокурора Чернівецької області Ігор Мустеца, повідомляє “24 канал”. 

Нагадаємо, 7 березня напали на ще одного активіста руху “Стоп корупції” у Чернівецькій області Валерія Аіріні. Він разом з Миколою Петіченком займався розслідуванняс корупції у прокуратурі та митниці.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here