Нейрохірургічне відділення Лікарні швидкої допомоги відкрили після ремонту

428

Пацієнтів, які прибувають до лікарні швидкої допомоги із захворюваннями нервової системи, головного та спинного мозку лікуватимуть у відремонтованому нейрохірургічному відділенні. Під час відкриття нейрохірургічного відділення після капітального ремонту його працівники, головний лікар лікарні та забудовники, оглянули приміщення, палати. Роботи тут тривали з вересня до кінця грудня.

РОМАН ЛИСАК, ВИКОНАВЕЦЬ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ: «Замінена повністю електрика, опалення, водопостачання, каналізація, повністю замінили вікна, як на 5-ому, так і на 6 –му поверхах. В цьому році ми зробили ремонт тільки 6-го поверху, але й частково почали працювати на 5-му. Там замінили опалення і всі вікна. Вікна у нас – енергозберігаючі, з подвійним склопакетом. Також ми використали світлодіодні лампи. Теж енергозберігаючі».

ВІКТОР БОБКОВ, ЗАВІДУВАЧ НЕЙРОХІРУРГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ОКУ «ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ: «Навіть стало тепліше у відділенні, значно тепліше. І крім того, такі передбачені і такі побутові умови, як кнопка виклику чергової медсестри. Вона зараз є в нас на стінах і функціонують. Також цілодобова вода гаряча. Є поставлені душові кабінки, де хворі можуть покупатися при тривалому перебуванні у відділенні».

Головний лікар, каже що задоволений, що ще один поверх лікарні відремонтований, попри незручності, які виникали під час ремонтних робіт.

ОЛЕКСАНДР ГРУШКО, ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ОКУ «ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»: «Ремонт ускладнював роботу, тому що ми об’єднали декілька відділень в одне. А так як ми працюємо цілодобово –  це мало відповідні незручності. Але медики розуміли, що як в сім’ї: робимо ремонт, але потім буде гарно. Адже щодоби в лікарні поступає не менше ста чоловік і якісний ремонт звичайно буде допомагати».

Коштував капітальний ремонт нейрохірургічного відділення 7 мільйонів 700 тисяч гривень

ОЛЕКСАНДР ПУРШАГА, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «З них 7 мільйонів  з  державного бюджету, Фонду  регіонального розвитку. А 700 тисяч – це співфінансування. Фінансування по даному об’єкту проводиться з державного бюджету з фонду регіонального розвитку. Ми розпочали роботи з дев’ятого поверху, тобто поетапно ми спускаємося вниз. На 5-му поверсі будуть виконуватися всі ті самі роботи. Ми маємо на це близько 8 мільйонів. Наразі там вже замінені вікна та частково мережі. Надіємося, що до кінця  2018 року ми відкриємо 5-ий поверх».

ІВАННА ЧЕРНЕЙ: «Ліжка у палати вже занесли, сьогодні почнуть встановлювати медичне обладнання, відтак нейрохірургічне відділення запрацює».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here