Недовіра виконавчій владі та спроба звільнити з посади заступника голови облдержадміністрації

197
ТРК Буковина

Так пройшла сьогоднішня сесія обласної ради. Майже півдня депутати дискутували між собою. За цей час так і не розглянули жодного питання порядку денного.

Замість обговорення стратегії розвитку Буковини та звіту прокурора – виступи Народних депутатів України. Їх на сесію прийшло четверо. Іван Рибак розкритикував роботу обласної влади, на його думку треба звільнити з посади заступника голови облдержадміністрації Василя Гостюка. У наступному виступі виникла дискусія між нардепом Максимом Бурбаком та депутаткою облради Любов’ю Годнюк.

ЛЮБОВ ГОДНЮК, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Ви приїхали зі своїм звітом у Хотинський район і на сцені районного будинку культури, куди примусово звезли, я не хочу сказати зігнали, бо це мої земляки я їх надто поважаю. І ось запросили примусово навіть чергових медсестер».  

МАКСИМ БУРБАК, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Туди були запрошені усі і я відповідав на запитання жителів Хотинщини. Я б радив вам також провести звіт і туди прийдуть багато людей, у яких будуть запитання».

Нардеп Григорій Тіміш звернув увагу на будівництво пунктів пропуску на Буковині – «Дяківці» та «Красноїльськ». Зі слів народного обранця, поки цей інфраструктурний проект «висить» у повітрі.

ГРИГОРІЙ ТІМІШ, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Нам на комітет головним технічним секретарем було винесено офіційну відповідь. І тут чітко зазначено, що якщо до червня ми не розрахуємся по усім боргам і не проведемо аудит по коштам, які стосуються пунктів пропуску, то цих 7 мільйонів на дорогу до Красноїльська можемо не отримати».

Депутатка облради Ольга Кобевко підсумувала,  влади в області немає, тому варто усім керівникам обласної ради та адміністрації висловити недовіру.

ОЛЬГА КОБЕВКО, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Спочатку у нас Фищук вирішував сімейні проблеми, а потім Мунтян заявив, що він не влада, і не несе відповідальності».

Утім, аби внести питання про недовіру нинішній владі у порядок денний із півсотні депутатів проголосувало тільки двоє.

Після перерви депутати обласної ради таки перейшли до розгляду питань порядку денного. Зокрема, вони прийняли програму розвитку освіти на чотири роки, підтримали програму розвитку фізкультури та спорту, антикорупційну програму та внесли зміни до обласного бюджету.

АВТОР: Мирослав Солонар

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here