9 C
Чернівці
Середа, Жовтень 18, 2017

mij-ridnyj-kraj-2016Найкраща режисерська робота. Такий диплом отримала програма телеканалу «Буковина» на 18 Міжнародному фестивалі телевізійних та радіопередач для національних меншин «Мій рідний край». Участь у конкурсі брали 9 країн. Окрім України – Угорщина, Румунія, Словаччина, Сербія, Чорногорія, Велика Британія, Польща та Австрія. Загалом представили 68 програм. «Свобода розп’ята між хрестами» – режисерська робота Юлії Тодерян та дебют у цій якості автора передачі Леоніда Парпауца. Це розповідь про події 1941 року на Буковині і проведення паралелей із сьогоденням. До професійного свята обласна організація спілки журналістів України організувала творчий конкурс «Життя після війни, або будні демобілізованих учасників АТО». Переможець конкурсу журналіст Чернівецької регіональної філії НТКУ Наталія Синюсик, яка разом із командою телевізійників підготувала програму циклу «Відважні» «Життя після АТО».


radio-2016Працівники радіо «Буковина» стали переможцями з плавання. Другий відкритий обласний турнір з плавання серед працівників засобів масової інформації відбувся в Івано-Франківську. Цього разу у змаганнях, які організовували місцеві журналістська спілка та організація «Спорт для всіх», вперше взяли участь і буковинці. Чернівецьку область представляли журналісти радіо «Буковина». Директор творчого об`єднання програм радіо “Буковина” Тарас Лазарук поділився враженнями: «Всі учасники – це любителі. Але команда у нас вийшла дуже злагоджена. Усі старалися, усі доплили до фінішу. І навіть маємо здобутки». Журналіст Тарас Волянський в турнірі з плавання здобув друге місце на дистанції 50 метрів серед чоловіків. Також буковинська команда змагалася в естафеті по 25 метрів, в якій здобула друге місце. І загальнокомандний здобуток у команді радіо «Буковина» – третє місце.


img_20170105_155729.jpgВсеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну». У номінації «Обнімітеся ж, брати мої» ІІІ місце зайняла Філія НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція» з телепрограмою «Погляд». Автор Олеся Жук, звукорежисер Мар’ян Гіна, оператор Назар Волошенюк.
У номінації «І оживе добра слава, слава України» ІІ місце – телепрограма «Дар пращурів» Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція». Автор Галина Комерзан, звукорежисер Мар’ян Гіна, оператори: Володимир Дорош,Сергій Третяк, Андрій Буліга
Також у цій номінації серед радіопрограм ІІ місце посіла програма «Ой,покотю я віночок…» Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція». Автор – Оксана Телетій, звукорежисер – Михайло Федишин

Ведуться роботи, вибачте за тимчасові незручності

Ведуться роботи, вибачте за тимчасові незручності