У четвер, 13 вересня, режисер-монтажник ТРК “Буковина” Анатолій Яшан провів майстер-клас та практично навчив всіх бажаючих базовим навичкам монтажу.

За словами Анатолія Яшана тренінг допоможе збільшити оперативність роботи: “Сьогодні мав змогу провести курс по азам монтажу новин і простих сюжетів. Всі присутні мали змогу під моїм керівництвом створити проект, додавати матеріали в проект та робити просту нарізку матеріалу. Це суттєво спростить роботу виготовлення новин і збільшить оперативність монтажу”.

Про враження від майстер-класу поділилась кореспондентка ТРК “Буковина” Ярина Боринець: Проведення таких тренінгів — це хороша ініціатива Суспільного мовника. Для журналіста важливо йти в ногу з часом і збагачувати свої професійні навички. Ці тренінги дозволяють нам зрозуміти специфіку роботи своїх колег та оперативніше підготувати матеріали для монтажу”.

Нагадаємо, що 11 вересня на базі Суспільного мовника Буковини, тренінг проводили радники Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування про децентралізацію в Україні та на Буковині зокрема.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here