Третя зустріч фан-зони Зимових Олімпійських Ігор розпочалася з інтерактиву та призів.

Далі тренер зі спортивного орієнтування розповів, як можна відродити зимові види спорту у Чернівцях.

ЛЕОНІД КЬОНІГ, ЛЕКТОР, ТРЕНЕР ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ: «Наш край сніжний і можна розвивати зимові види спорту. У нас є гірськолижні невеличкі підйомники у Горбова, Мигово.. Початкові заняття можна проводити якраз там і там навчитися кататися на гірських лижах. Цього тижня ми будемо проводити невеличкі змагання, поєднуючи орієнтування і лижні перегони».

Олександр Колчанов – минулого року на змаганнях чемпіонату світу, що відбувалися у Латвії, він з напарником вибороли перше місце з рогейну, – добового спортивного орієнтування.

ОЛЕКСАНДР КОЛЧАНОВ, МАЙСТЕР СПОРТУ, ЧЕМПІОН ЄВРОПИ ТА СВІТУ З РОГЕЙНУ: «Рогейн – дещо важчий, тому що це добове орієнтування. 24 години ми бігаємо по лісу з ліхтарями. Це досить екстремально, але мені найбільше подобається. Перед змаганням готувалися півроку. Готувалися технічно, розглядали карти і тренування далися взнаки».

Сьогодні для фанів Олімпійських ігор з Південної Кореї – трансляція змагань з біатлону – гонки переслідування.

ВІТАЛІЙ ВЕРКАШ, ШКОЛЯР: «Мені дуже цікаво. Вболівати за свою команду, гравців. Найбільше мені подобається дивитися санний спорт, до скількох кілометрів вони розганяються, як вони так на спинці витримують їхати».

КАРІНА РАДИК, ШКОЛЯРКА: «Більше всього подобається фігурне катання. Там дуже гарні костюми і певно дуже важко триматися так на льоду. У всіх гравців дуже сильна витримка, їм треба бути дуже добре фізично підготовленими, щоб витримати все навантаження».

ЮЛІЯ ПОДКИДИШЕВА, СПІВОРГАНІЗАТОР ФАН-ЗОНИ ЗИМОВИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР НА ТРК «БУКОВИНА»: «Особливість кожної нашої зустрічі у тому, що ми об’єднуємо спортивних особистостей краю для того, аби вони розповідали щось цікаве. Ми можемо показувати 7 видів спорту паралельно. Хтось хоче подивитися біатлон, а хтось хоче подивитися інший вид спорту. І ми можемо задовольнити потреби і однієї аудиторії і іншої, тому що у нас є 7 каналів щодо 7 різних видів спорту. Вхід для всіх абсолютно вільний, тому запрошуємо».

Нагадаємо, по 25-те лютого на студії ТРК «Буковина» працює фан-зона зимових олімпійських ігор.  Програму заходів можна переглянути на всіх мультимедійних платформах телерадіокомпанії.

олімпійська фан зона олімпійська фан зона олімпійська фан зона

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here