На спробі підкупу правоохоронця затримали керівника обласного лісового та мисливського господарства

256

За повідомленням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції, керівник Чернівецького обласного управління лісового господарства пообіцяв сплачувати начальникові одного з управлінь поліції щомісячну «данину» за те, щоб правоохоронці не втручалися у махінації лісівників. Затримали посадовця у службовому кабінеті під час передачі грошей.
У приміщенні обласного управління лісового господарства – ремонт. Оновлюють перший поверх, відтак під стінами – будматеріали та інструменти. Двері до приймальні начальника – зачинені. Працівники є у іншому кабінеті на другому поверсі.
Тим часом, з вікна приймальні виглядає жіноча постать. Тобто, двері зачинені зсередини, а це означає, що журналістам сьогодні тут не раді. Інформацію про затримання керівника цього управління оприлюднили в Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції.
«Очільник лісового та мисливського господарства Буковини запропонував поліцейському 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди. Гроші призначалися за невтручання правоохоронців у справи лісового обласного відомства: неперешкоджання діяльності та непроведення відповідних перевірок», – йдеться у офіційному повідомленні.
АНАТОЛІЙ КОВАЛЬСЬКИЙ, ЕКС-НАЧАЛЬНИК ЧОУЛМГ: «Це говорить про те. Що лісову галузь очолює не фахівець. І що люди, коли сюди йдуть, то часто-густо платять за посади гроші. Сьогодні ніхто не хоче іти начальником управління працювати. Він сьогодні один, і нема жодного заступника – ні першого, ні другого. Він сьогодні в одній особі. Ніхто не хоче йти працювати, тому що сам начальник управління не розставляє кадри, кадри розставляють інші люди», – так прокоментував затримання теперішнього головного лісівника краю колишній.
Жодних офіційних коментарів правоохоронці на камеру не дають. Але за інформацією, яку розмістили на своїх офіційних сайтах, відомо, що підкупити керівник обласного управління лісового господарства намагався начальника Управління захисту економіки Чернівецької поліції. Про цей факт поліцейський одразу ж повідомив співробітників Внутрішньої безпеки.
«Оперативники Внутрішньої безпеки встановили, що до підкупу посадовця поліції головний лісничий області залучив ще двох колег зі своєї галузі. Чиновник повідомив начальнику УЗЕ НПУ, що хабарі платитиме у розмірі 8 тисяч євро щомісячно. Саме на передачі майору поліції першого «траншу» – 4200 євро та 2300 доларів хабародавця затримали», – йдеться у повідомленні.
До проведення спецоперації правоохоронці підключили своїх колег із Львівщини та оперативників військової прокуратури. Затримання головного лісівника Буковини прокоментували громадські активісти, які виступали проти незаконних вирубок лісів.
ЮРІЙ КОВАЛЕЦЬ, ГОЛОВА ВГО «НІХТО КРІМ НАС» В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Це було питання часу, тому що ми неодноразово в прямому ефірі, у ЗМІ ми попереджали в.о. керівника ЛМГ області щодо тих питань, які відбуваються у лісовій галузі Буковини. Ці речі не могли відбуватися без згоди керівника. Основні порушення, які є, це з боку керівників УЛМГ. Оскільки, не реагуючи саме на факти, які надавали громадські організації та активісти, жодних кроків з боку навіть дисциплінарних стягнень зі своїх підлеглих не було. Тобто, з цього всього виходить, що факти порушень у лісовій галузі покривалися».
Гроші у затриманого вилучили. Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу та оголошення підозри у скоєнні злочину. Якщо вину посадовця доведуть, йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

На спробі підкупу правоохоронця затримали керівника обласного лісового та мисливського господарстваБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 10 жовтня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here