На Соборній площі 53 поліцейських Чернівецької області склали присягу на вірність українському народу

129

Національна поліція України святкує своє 3-річчя. Під час святкового концерту на Соборній площі 53 поліцейських Чернівецької області склали присягу на вірність українському народу.

Святослав Іванів поліцейським мріяв стати з дитинства. Після закінчення університету пройшов відбір до поліції і сьогодні склав присягу.

СВЯТОСЛАВ ІВАНІВ ДІЛЬНИЧИЙ ОФІЦЕР ПОЛІЦІЇ СТОРОЖИНЕЦЬКОГО ВП ГУНП: «Це професія, яку я вибрав ще з дитинства, я навчався на юридичному факультеті. Вирішив піти працювати в поліцію, пройшов конкурс,поїхав на 4-місячне навчання і сьогодні склав присягу як працівник поліції. Плани захищати, оберігати рідну Україну, кожного громадянина, Конституцію»

На Соборній площі зібралися працівники різних підрозділів національної поліції чернівецької області. Окрім концерту, вони провели показове затримання правопорушника, також чернівчани могли побачити зброю, спеціальну техніку та інструменти, з якими працює поліція.

ЗОЯ КОВАЛЬЧУК, ЧЕРНІВЧАНКА: «Дитина приїхала до мене з Чехії. Дуже хотіла це бачити, бо вчора бачила репетицію і казала: «Все знімай, щоб ми й татові показали»

НАТАЛІЯ ДРАГАНЧУК, ЧЕРНІВЧАНКА: «Наші поліцейські дуже гарні. Вони такі кмітливі, розумні, у них усе получається якнайкраще. Бажаємо їм у цей день бути щасливими, гарними, як вони були весь цей період, щоб у них все вдавалося, щоб вони відкривали усі справи, щоб усе було якнайкраще»

На початку святкувань рух транспорту на Соборній площі був перекритий. Згодом рух відновили лише для маршруток та тролейбусів.

ЯРОСЛАВ ДУЛЬГЕР, ЧЕРНІВЧАНИН: «Нівякому разі перекривати рух транспорту недобре»

ІРИНА САНДУЛЯК, ЧЕРНІВЧАНКА: “Заходи в нас відбуваються часто, не думаю, що це помішало руху, об’їзд був добре організований”.

ОЛЕКСАНДР ЧУБЕЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ГУНП В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, НАЧАЛЬНИК СЛІДЧОГО УПРАВЛІННЯ: «Є програма і згідно тої програми було попередньо анонсовано і написано з якої по яку перекрито рух. Зараз уже відновлено і можна повністю користуватися”. 
Після завершення святкування рух транспорту на Соборній площі відновили.

Автор: Ілона Захарук

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here