На міжнародну конференцію до Чернівців з’їхалися вчені-оптики та інженери із 23-х країн світу

361

Як вберегтися від хакерських атак, діагностику раку на ранніх стадіях та інноваційні методи для застосування обробки зображень говорили науковці у Чернівцях під час конференції з кореляційної оптики та фотоніки. Наукова конференція «Кореляційна оптика-2017» стартувала у ЧНУ імені Юрія Федьковича. Сюди з’їхалися вчені-оптики та інженери із 23-ох країн світу, а це понад 120 учасників. Попереду чотири дні доповідей та дискусій з кореляційної оптики та сучасної фотоніки. Вчені досліджуватимуть, що корисного ці галузі науки можуть дати людству.

СЕРГІЙ ОДУЛОВ, ПРЕДСТАВНИК АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ: «То може бути і для застосування зображень і застосування для того, щоб робити оптичну пам’ять великої ємності. Раніше чи пізніше людство вичерпає всі можливості електроніки, якою ми зараз користуємось, і тоді оптика скаже своє слово».

Вчені ламають голову і над тим, як уберегтися від кібер-атак та при цьому захистити інформацію в соціальних мережах чи то у пошукових програмах. Єн Феймен, професор, із Каліфорнійського університету каже, мають у цьому напрямку певні напрацювання.

ЄН ФЕЙМЕН, ПРЕДСТАВНИК ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРІЇ КАЛІФОРНІЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (США): «Це є критичним для усього світу, насамперед захист інформації у  мережі Інтрнет. Для того, щоб ця інформація була збережена  і поширена без будь-яких втрат. П’ять років були присвячені саме цій темі, тобто ми хочемо створити реальні прилади, які б могли об’єднати комп’ютерні системи та захисти їх від руйнувань». 

До того ж, науковці акцентують свою увагу і на медицині. На їхню думку, мікро- та нанооптика допоможе діагностувати рак на ранніх стадіях. 

ТЕТЯНА НОВІКОВА, ПРЕДСТАВНИК ПОЛІТЕХНІЧНОЇ ШКОЛИ (ФРАНЦІЯ): «Мы работаем над использованием поляризованного света для биомедицинской диагностики, это наши последние результаты и область приложения для ранней детекции рака».

Обмінятися досвідом та підвищити статус української науки – основна ціль конференції «Кореляційна оптика-2017», вважають організатори. Також у результаті роботи з іноземними колегами є чимало розробок.

ОЛЕГ АНГЕЛЬСЬКИЙ, ГОЛОВА КОНФЕРЕНЦІЇ «КОРЕЛЯЦІЙНА ОПТИКА-2017»: «По діагностиці і якості обробки поверхонь є розроблені пінцети, які дозволяють рухати у різноманітних розчинах мікро- та нано- частинки, а це можуть бути і ліки в мікро- та нанодозах».

Матеріали та основні наукові  праці учасників конференції будуть надруковані у спеціальному виданні, а також у рейтингових міжнародних фахових журналах.

На міжнародну конференцію до Чернівців з’їхалися вчені-оптики та інженери із 23-х країн світуБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 вересня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here