На Буковину прибув перший правлячий архієрей Чернівецької єпархії УГКЦ Єпископ Йосафат Мощич

243

Створення Чернівецької єпархії української греко-католицької церкви ще у вересні цього року благословив Папа Римський Франциск, підтримавши таким чином рішення Синоду Єпископів Церкви. Першим правлячим архієреєм нової єпархії призначено Йосафата Мощича. Сьогодні він дав першу прес-конференцію. Присвятили її також першому візиту на Буковину патріарха Святослава, який 18 листопада й має увести нового владику на єпископську кафедру.

Єпископ Йосафат Мощич, перший правлячий архієрей Чернівецької єпархії УГКЦ: «Милістю Божою мені випала така місія, така честь бути серед Вас пастирем, Єпископом для греко-католиків Чернівецької єпархії. Ніколи не очікував, не думав, що Господь дасть мені ту місію саме тут у Чернівцях. Але стараюся завжди по життю дослухатися до голосу Божого, до його вибору. Синод Єпископів рішення прийняв, Святійший отець Франциск поблагословив, більше того – дали благословення на створення нової Єпархії. 200 років, історичний такий процес, були намагання наших вірян мати свого Єпископа і свою Єпархію. І це сьогодні увінчалося Божим благословенням, помазанням згори. І мені випала честь бути з Вами, очолювати Вашу молитву».

Єпископ

На Буковину прибув перший правлячий архієрей Чернівецької єпархії УГКЦ Єпископ Йосафат МощичБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 10 листопад 2017 р.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here