На Буковині створили штаб захисту аграріїв

115
прокуратура, земля, поле

З метою захисту аграріїв від строп рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого реагування на будь-які незаконні дії щодо протиправного захоплення майна аграріїв, надання допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Буковині створено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, який очолив голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук.

ОЛЕКСАНДР ФИЩУК, ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «Є випадки у нас, а особливо в Центральній та Східній Україні, коли власник землі приходить збирати врожай, а там хтось його вже зібрав. Йдуть судові процеси, але вся проблема в часі , щоб оперативно реагувати на такі ситуації і створено штаб».

До складу штабу, який буде захищати права сільгоспвиробників увійшли керівники департаменту агропромислового розвитку , органів виконавчої влади, правоохоронних органів, а також асоціації сільгоспвиробників області, фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств. Разом з оперативним штабом в усіх районах краю будуть працювати і мобільні точки доступу при центрах та бюро вторинної правової допомоги.

В’ЯЧЕСЛАВ ХОХУЛЯК, НАЧАЛЬНИК ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Для нас головне оперативно реагувати на конфлікти, які виникають під час використання земель сільськогосподарського призначення, інформування землекористувачів, землевласників, щодо їхніх прав. Мобільні точки доступу будуть працювати вже з 11 серпня нинішнього року».

На Буковині створили штаб захисту аграріїв

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 серпня 2017 р.

Петро Голопапа

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here