На Буковині СБУ припинила діяльність міжнародного угруповання, яке незаконно ввозило в Україну мото- та велотехніку

212
Фото: Управління СБ України в Чернівецькій області

На Буковині СБУ припинила діяльність міжнародного угруповання, яке контрабандою ввозило в Україну мото- та велотехніку з країн Євросоюзу.

Оперативники спецслужби встановили, що троє чернівчан через зв’язки у кримінальних колах кількох країн ЄС організували механізм викрадення, розукомплектування мототехніки і велобайків відомих світових брендів.

Деталі надходили в Україну під виглядом поштових відправлень заробітчан. Зловмисники реалізовували товар на території України та СНД через Інтернет.

Співробітники СБ України під час санкціонованих слідчих дій за місцями проживання зловмисників та зберігання викраденої техніки виявили тринадцять мотоциклів іноземного виробництва, понад три десятки велобайків і велику кількість комплектуючих. За попередньою оцінкою вартість вилученої техніки становить майже сто тридцять тисяч доларів США. Правоохоронці також виявили велику суму готівкою у гривнях та іноземній валюті.

Учасникам угруповання оголосили про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 та ст.198 Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до даної справи.

Фото: Управління СБ України в Чернівецькій області
Фото: Управління СБ України в Чернівецькій області
Фото: Управління СБ України в Чернівецькій області

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here