На Буковині пройшов ІІ етап Кубку України з мотокросу західного регіону (ФОТО, ВІДЕО)

154
ІІ етап Кубку України з мотокросу

Близько 60 учасників змагались за першість на трасі у селі Борівці, Кіцманського району.

МИХАЙЛО РОТАР, КОМІСАР ЗМАГАНЬ: «Змагання – це Кубок України, другий етап Кубку України Західного регіону. Учасники, західний регіон в мотокросі від Житомирської області, Вінницької, і усі західні області».

Ветерани та аматори, діти віком від 5 років, жінки, представники різних областей та навіть мотогонщиця з Криму. У етапі Кубку України брали участь 60 учасників. Ольга Рожнева – представляє Ялту. На Буковині змагається вперше. Розповідає, в себе вдома її суперниками зазвичай є чоловіки аматори, а нині в неї шанс випробувати свої сили із жінками.

ОЛЬГА РОЖНЕВА, УЧАСНИЦЯ ЗМАГАНЬ:  «Важче звичайно ж з чоловіками. Але в нас просто немає такого ґрунту м’якого. В нас завжди дуже жорсткий, сухий ґрунт. Тому мені трохи по-новому це все, трохи важко».

Серед учасників аматорів – Ігор Вінничук з міста Рівне, займається цим видом спорту близько 6 років.

ІГОР ВІННИЧУК, УЧАСНИК ЗМАГАНЬ: «Емоції зашкалюють, реально поки ще не зовсім можеш оцінити все що сталось. І те що могло статись. По-ходу заїзду мінялись з суперником місцями разів напевно 5-6. І в цьому основний кайф, коли ти їдеш і в тебе є суперник, з яким ти борешся».

А от учасник із села Киселів, Максим Купіна змагався за першість на новенькому мотоциклі, який йому подарувала обласна асоціація «Техноспорт» за сприяння Олександра Фищука, який є головою почесної ради асоціації. Максим – один з кращих спортсменів області, займається мотокросом вже 7 років. Вигравав чемпіонати України з кантрі-мотокросу, є призером Кубку України та міжнародних змагань.

МАКСИМ КУПІНА, УЧАСНИК ЗМАГАНЬ: «Я вже 7 рік займаюсь мотокросом. Завжди обіцяли купити новий мотоцикл. Цього року здійснилось. Подарували новий мотоцикл. Це перша гонка буде на ньому. Постараюсь показати хороший результат на ньому. Навпаки, це добре – новий мотоцикл, він сильніший, все нове, прискорення більше. Набагато краще від старого».

Мотоцикл вручили спортсменові на відкритті змагань.

ОЛЕКСАНДР ФИЩУК, ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ: «В нас є кілька трас у області. І одночасно воно не дає западати цій території. І зараз місцева влада час від часу відновлює цю роботу. Проходять тренування різного роду, і у той ж час змагання».

ВАСИЛЬ КАГЛЯНЧУК, ПРЕЗИДЕНТ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ «ТЕХНОСПОРТ»: «Ми готуємось до змагань, які мають бути 5 і 7 травня – Чемпіонат світу на гонках на мотоциклах з коляскою. Це для нас саме відповідальне. Ми готуємось зараз до цих змагань».

Нагадаємо, 5-го травня, на трасі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос» у Чернівцях розпочнеться чемпіонат Світу з мотокросу, який триватиме протягом 3 днів.

//youtu.be/u_EGFta9v5I?t=18m51s

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here