З 30 жовтня по 12 листопада 2017 року на Буковині передбачається проведення низки мистецьких та просвітницьких заходів.

Так, 1 листопада у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини відбудеться виставка творів Г. Михайлишеної, Н. Пташинської, Г. Старинської «Три долі, вишиті на полотні».

2 листопада у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка – відкриття І етапу обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтва, присвяченої 100-річчю від дня народження Михайла Івасюка за мотивами збірки «Казки Буковини».

Цього ж дня у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка проходитиме історико-просвітницька година «Третій універсал» Утворення УНР – до 100-річчя з часу прийняття.

У районних кінотеатрах області 3 листопада відбудуться покази тематичних стрічок до 99-ї річниці Буковинського народного Віча, а 8 листопада у приміщенні Чернівецької обласної філармонії ім. Д.Гнатюка – урочистий концерт.

У Чернівецькому академічному обласному музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської об 11.00 відбудуться урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та народного мистецтва.

9 листопада у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка відзначатиметься День української писемності.

Про це повідомляє Управління культури облдержадміністрації.

Джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here