Мирослава Гордійчук із Заставнівщини терміново потребує допомоги

530
Мирослава Гордійчук

Лікарі діагностували у дитини біліарну атрезію – відсутність жовчних шляхів. Щоб вижити дівчинці потрібна трансплантація печінки. Порятунок Мирослави вартує чималих коштів, яких у батьків немає.

Появі третій дитині у сім’ї батьки були безмежно раді. Мирослава народилась начебто здоровою. Та через 3 тижні, після виписки із пологового будинку, дівчинка раптово захворіла.Мирослава Гордійчук

ОЛЕКСАНДР ГОРДІЙЧУК, БАТЬКО МИРОСЛАВИ: «Почала жовтіти, почався підніматися білірубін, почав кал білим бути. Почався крововилив мозку, дитина почала прокидувати голову назад  і очі бігали. Поїхали у районний центр, була підозра на менінгіт, відправили у Чернівці. У Чернівцях зробили пункцію, де виявили кров, потім зробили томографію і там підтвердилось – у дитини крововилив у мозок».

Аби врятувати життя дівчинки, батьки оббивали пороги чернівецьких лікарень. Медики поставили діагноз – біліарна атрезія третього типу – відсутність жовчних шляхів. Згодом дитину прооперували у Києві, проте  позитивних результатів не було. Єдиний вихід – трансплантація печінки, на це погодились бельгійські лікарі. Нині Мирослава перебуває з мамою в одній із Львівських клінік.

ОЛЕКСАНДР ГОРДІЙЧУК, БАТЬКО МИРОСЛАВИ: «У дитини був сепсис і тепер з тим сепсисом борються і стабілізують її стан. Їй потрібно набрати вагу, щоб було не менше 6 кілограмів, бо інакше пересадку печінки не зроблять».

У Мирослави є ще старший братик та сестричка. Вони рідко бачать малу вдома. Сестра Олександра хоче, щоб вона скоріше одужала.

ОЛЕКСАНДРА ГОРДІЙЧУК, СЕСТРА МИРОСЛАВИ: «Без неї дуже сумно, я з нею хочу гратись. Ми разом зі своїм братиком гралися з нею. Я дуже хочу, щоб люди допомогли і вона видужала».

Донором Мирослави стане її тато. Батьки вже готові їхати закордон, на заваді лише стає захмарна сума за операцію – 129 тисяч євро. Тому просять усіх небайдужих допомогти врятувати маленьку Миросю. Для цього потрібно перерахувати кошти на банківський рахунок.Мирослава Гордійчук

Мирослава Гордійчук із Заставнівщини терміново потребує допомоги

Опубліковано ТРК "Буковина" 10 серпня 2017 р.

Приватбанк № Рахунку
5168 7573 2195 4598

ГОРДІЙЧУК АЛЬОНА ІГОРІВНА (МАТИ)

Телефон 095 216 56 97

ГОРДІЙЧУК ОЛЕКСАНДР МИРОСЛАВОВИЧ  (БАТЬКО)

Телефон 0661358036

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here