“Мої улюблені герої”. У Краєзнавчому музеї відкрили виставку картин вихованців студії живопису “МонмАРТр”

40

У Чернівецькому краєзнавчому музеї відкрили виставку картин вихованців художньої студії «МонмАРТр». В експозиції приблизно 50 картин, на яких діти намалювали своїх улюблених героїв.

Анастасія намалювала картину за 2 години. Дівчинка займається у студії півроку, і це перша виставка, на якій представлена її робота.

АНАСТАСІЯ ШЕВЧЕНКО, ВИХОВАНКА СТУДІЇ ЖИВОПИСУ «МОНМАРТР»: «Ця картина присвячена моїй бабусі, бо в неї було День народження, але так само мені нагадує мого улюбленого героя – Алісу в країні Чудес. Спочатку треба малювати картину, звичайно, з позитивними емоціями. Не можна малювати, коли ти сумний і щось таке».

Намалювати улюблених героїв – бажання самих вихованців студії. На створення картин у дітей було 2 місяці, більшість впоралася за декілька днів.

ХРИСТЯ ВЕНГРИНЮК, ЗАСНОВНИЦЯ СТУДІЇ ЖИВОПИСУ «МОНМАРТР»: «Виставка, власне, відпочинкова, дитяча про те, що вони люблять найбільше. Ми спеціалізуємося на тому, що ми не заставляємо дітей малювати предмети, глеки і щось складне. Звичайно, якщо вони хочуть, або батьки мають таку ціль, ми цього навчаємо, але наша студія має основу відпочинкову. І що діти найбільше люблять творити? Своїх друзів, а їхніми друзями, здебільшого, є герої».

Влад із сестрою також принесли картини на виставку. Діти намалювали динозаврів.

 ВЛАДИСЛАВ ЗАПАРАНЮК, ВИХОВАНЕЦЬ СТУДІЇ ЖИВОПИСУ «МОНМАРТР»: «Я намалював динозавра, який у мене на футболці. У нього є цяточки тут. Мені подобаються динозаври по вигляду, по кольору».

Виставку можна побачити у Краєзнавчому музеї до кінця червня.

Автор: Ілона Захарук

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here