Жителі Буковини та Івано-Франківщини перекрили дорогу з Чернівців до Путили

10416
Фото: Любов Яремчук

Сотні людей перекрили дорогу на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Пікет розпочався сьогодні, 11 вересня, о 8 годині ранку. Мешканці сіл з Вижницького, Косівського та Путильского районів перекрили дорогу у селі Великий Рожин, під Скалою Сокільське. Таким чином селяни вимагають відремонтувати дорогу.

Люди ходять пішохідним переходом, не пропускаючи транспорт. Сільська голова Підзахаричів Орися Андрюк повідомила, аби дістатися з Путили до Чернівців, людям доводиться пересідати з одного автобуса на інший, інформує АСС.

Фото: Любов Яремчук

За словами місцевої жительки Любові Яремчук, до протестувальників приїхали чиновники із Вижницького, Путильського та Косівського районів та переконують припинити перекриття. Представник служби автомобільних доріг з Івано-Франківщини повідомив, що коштів на ремонт цієї ділянки не цього року не передбачено. Однак, люди хочуть поспілкуватися з керівниками Чернівецької та Івано-Франківської областей аби їм пояснили чому дорогу не ремонтують.

Фото: Любов Яремчук

Люди збираються протестувати допоки дорогу не почнуть ремонтувати.

Франківці та буковинці протестують на дорозі вже дев’яту годину поспіль. За словами місцевої жительки Любові Яремчук, народний депутат Юрій Соловей пообіцяв мітингувальникам, що завтра о 10.00 год. він зустрінеться з головою автомобільних доріг Івано-Франківської області Василем Буджаком для вирішення даної проблеми.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Другого варіанту немає потрібно шукати важіль справидливості всі ми люди і хочем комфорту респект тим людям.

  2. У рік з косовського райну збирають біля 150 міліонів гривень на акциз з бензину.тау званий дорожний податок .де ті гроші

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here