Майже три тижні без води живуть мешканці двох будинків на вулиці Пирогова

205

Це 9 квартир. Воду їм відключили працівники водоканалу після того, як там у дворі прорвало трубу. Люди обурилися тим, що комунальники замість ремонту перекрили воду і за ремонт виставили рахунок – 12 тисяч гривень. Аби знайти вихід із цієї ситуації – звернулися до журналістів.

Щодня воду із сусіднього подвір’я до своєї оселі відрами носить Анатолій. Чоловік скаржиться – без води третій тиждень. У всьому звинувачує працівників «Водоканалу». Показує місце біля будинку – коли тут почала протікати з-під землі вода, викликали комунальників, щоб ті полагодили. Та у водоканалівців – своя схема.

«Щоб ми не могли користуватися, взяли і зрізали болгаркою цей гвинт від крану»

Трубу пообіцяли відремонтувати, щоправда – незадарма. Запросили 12 тисяч гривень.

АНАТОЛІЙ ДУТКА, МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ: «Вони прийшли до нас і сказали, що до фундаменту труба їхня. Потім вони почали по-іншому. Ми не згідні на 12 тисяч, бо це труба їхня. Водоканалу, а не наша. Наша в квартирі».

Керівник «Водоканалу» телефоном запевнив, що насправді труба, яку прорвало, це приватна власність і люди своїм коштом повинні її ремонтувати.

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, НАЧАЛЬНИК КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: «Ці квартири приватизовані, вони мають свою власність і цей водопровід входить у їх власність. Якщо на їхній приватній власності є пошкодження, то згідно закону, той, чия це власність, їх і ремонтує. Ті сто метрів труби, які виходять, підключені до вуличного водопроводу. Вуличний водопровід стовідсотково стоїть на балансі «Чернівціводоканалу». Всі другі водопроводи – це приватна власність».

Скільки ще будуть так мучитися – люди не знають. Така сума для них є надзвичайно великою. Кажуть, роботи як такої там на кілька хвилин і не за такі гроші.

АНАТОЛІЙ ДУТКА, МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ: «Там пластикова труба, навіщо копати. Там треба копати одну яму глибиною 50 см до труби, заварити її і все, проблем нема. Там півгодини-година роботи».

Як вирішити це питання – мешканці не знають. Керівник Водоканалу обіцяє знайти компроміс. Людей з будинків на Пирогова, які зараз без води, чекає в себе на особистому прийомі.

АНАТОЛІЙ ЧАБАН, НАЧАЛЬНИК КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»: «Якщо навіть є спірні питання – я постараюся максимально від «Водоканалу» цю проблему вирішити. Можна розкопати, поставити хомути, закупити матеріали і поміняти».

Майже три тижні без води живуть мешканці двох будинків на вулиці ПироговаБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 8 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here