Майже 7,5 тисяч пачок сигарет намагалися переправити до Румунії

82

Прикордонники відділу «Селятин» та співробітники оперативно-рушукового підрозділу, в рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон – 2017» попередили спробу незаконно переправити до сусідньої Румунії тютюнові вироби. Майже 7,5 тисяч пачок безакцизних сигарет різних марок покинули невідомі, побачивши прикордонників. Виявлені тютюнові вироби правоохоронці доставили до відділу прикордонної служби «Селятин», а згодом передадуть представникам відповідних органів. Заходи зі встановлення причетних до правопорушення осіб тривають. Також учора ввечері прикордонники відділу «Сокиряни» затримали іноземця, коли той спробував перетнути кордон, в обхід пункту пропуску. Група реагування спіймала невідомого за п’ятдесят метрів від кордону, той при собі жодних документів не мав. Зі слів чоловіка стало відомо, що він громадянин Республіки Молдова. Після обміну інформаціє з прикордонною поліцією Молдови, особу затриманого було встановлено. Тепер хлопцю доведеться відповідати за спробу порушення державного кордону. Повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

2

2 КОМЕНТАРІ

  1. Де логіка в цьому??? навіщо затримали??? нехай Румунія захищає свої кордони!а наші прикордонники мають навпаки сприяти вивозу експортно спроможного товару за кордон, адже в любому випадку гроші, хоч можливо без оподаткування(якщо не було акцизок на цигарках) зайдуть в Україну!!!

  2. Зайдіть на наш червоноармійський базар-купа контрабандних цигарок без акцизок.Як вони з’явились на нашому ринку? чому цьому ніхто не заважає?А ось під”йому української економіки заважають наші прикордонники:) таке не те що стидно писати, за таке слід відправляти у місця “не столь отдаленные”!!!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here