Майже 40% злочинів, які трапляються на Буковині – це крадіжки

62

Про це повідомив Георгій Репужинський, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Чернівецькій області . Найбільше їх реєструють в обласному центрі, на Сторожинеччині та Кіцманщині.

За словами начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Чернівецькій області, Георгія Репужинського,  найнижчу ефективність з розкриття крадіжок показали Сторожинецький відділ, Шевченківський та Новоселицьке відділення поліції. Основними причинами цього є неправильні розставлені акценти щодо пріоритетності дій. Орієнтованість не на результат а на показник.

На робочій нараді працівники Головного Управління Національної поліції у Чернівецькій області говорили і про ситуацію на автошляхах. Найбільше дорожньо-транспортних пригод реєструють у Сторожинецькому, Кіцманському, глибоцькому та Новоселицькому районах.

Начальник ГУНП у Чернівецькій області, Анатолій Дмитрієв розповів, що останнім часом ситуація на дорогах ускладнилась, майже щодня трапляються ДТП з тяжкими наслідками. Тому вимагають жорстких рішень по кожному порушнику правил дорожнього руху.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here