Ліцензію на захоронення побутових відходів отримав полігон «Чернівціспецкомунтрансу»

75
Фото: ТРК "Буковина"

Так, з наступного року тільки там зможуть приймати побутові відходи, інші ж сміттєзвалища вважатимуться стихійними. Про це на брифінгу розповів директор «Чернівціспецкомунтрансу» Олександр Летучий. За його словами підприємству знадобився рік, аби пристосувати полігон для прийняття побутових відходів.

ОЛЕКСАНДР ЛЕТУЧИЙ, ДИРЕКТОР МКП “ЧЕРНІВЦІСПЕЦКОМУНТРАНС”: “У нас електронна система доступу на полігон. У нас введені ваги, які можуть у автоматичному режимі зважувати заїжджаючі автомобілі. Виконані усі ліцензійні умови. Повний контроль, відеокамери, які фіксують заїзд. У нас встановлена огорожа, яка унеможливлює сторонній ввіз сміття та полігон”.

Також на брифінгу чернівчанам нагадали, що вони повинні укладати договори на вивезення побутових відходів, із підприємствами, які надають такі послуги.

 

СЕРГІЙ ОБШАНСЬКИЙ,  НАЧАЛЬНИК ІНСПЕКЦІЇ З БЛАГОУСТРОЮ ЧЕРНІВЦІВ: Люди, які зараз не мають угоди на вивіз сміття, якщо вони до 1 травня заключать договір самостійно, то ми не будемо дієвих заходів впливу. Адмін комісія не буде штрафувати даних громадян. А з першого травня 2018 року вже ті, до кого ми не достукались, до них будуть вживатись заходи адміністративного впливу”

З першого травня, за відсутності такого договору Інспекція з благоустрою складатиме адмінпротоколи. Штраф – від 340 до 1360 гривень.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here