Коли повернуть 2 зупинки на вулиці Вижницькій?

148

Холодна, дощова осінь без зупинок. Так характеризують мешканці вулиці Вижницької цю пору року. Адже з кінця серпня вони чекають громадський транспорт на передостанній та кінцевій зупинці автобусного маршруту №3 просто неба.

ІВАННА ЧЕРНЕЙ, ЖУРНАЛІСТ: «Чекати на маршрутний автобус №3, сидячи на блоках, або ж пересісти на уявну лавицю, уявної зупинки».

ТЕТЯНА ЧЕРКЕЗ, МЕШКАНКА ВУЛ. ВИЖНИЦЬКОЇ: «Я тут народилася, я тут живу, діти в школу ходили, але такого бардаку ще не було взагалі. Зняли зупинку, немає де сховатися, коли з дитиною рано їдеш в садочок. Від дощу від холоду. Тут була зупинка, яка би вона не була, але мали де сховатися. А тепер нічого немає».

ЗІРКА ПАЛІЙЧУК, МЕШКАНКА ВУЛ. ВИЖНИЦЬКОЇ: «Люди йдуть з дітьми. Бо дуже багато вже й живуть на дачах. Стоять під дощем. Ні присісти ні сісти.  Познімали ці стовпики, щоб мати де сісти, бо багато людей, які вже у віці».

Люди нарікають не просто так, каже Микола Палійчук, адже цю і передостанню зупинки на вулиці Вижницькій, забрали ще у другій половині серпня.

МИКОЛА ПАЛІЙЧУК, МЕШКАНЕЦЬ ВУЛ. ВИЖНИЦЬКОЇ: «Дорожники – це МіськШЕП клали асфальт ще. Вони мали завдання відремонтувати дорогу до 1 вересня. Здали ці обєкти до 10 вересня. На прохання людей я поцікавився у міському комунальному підприємстві «Реклама», яке завідує павільйонами, коли зупинки нарешті будуть встановлені. І те, що я почув від її керівника пана Унгуряна мене здивувало. Перше, він мені сказав, що йому заважали дорожники. Фраза №2, що з міського бюджету не виділили ні копійки».

Микола Іванович, зазначив, що під час останньої розмови керівник МКП «Реклама» Тарас Унгурян пообіцяв повернути зупинки.

МИКОЛА ПАЛІЙЧУК, МЕШКАНЕЦЬ ВУЛ. ВИЖНИЦЬКОЇ: «Мені особисто він пообіцяв, і його заступник,  що це буде здано до кінця того тижня, до початку нинішнього. Забили по чотири болти в асфальт. Це означає, що вони покладуть дві стойки і накриють козирком. А тут був павільйон, який мав і спину і боки захищені, і лавочки. Тут можна було сісти щонайменше двадцятьом людям».

ІВАННА ЧЕРНЕЙ, ЖУРНАЛІСТ: «А ось так виглядає передостання зупинка. На вулиці Вижницькій. Занедбаність бачите. А доповнює картину сморід.

ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ, МЕШКАНЕЦЬ ВУЛ. ВИЖНИЦЬКОЇ: «Альфатор на зупинці – це не нормально. Його лиш рік назад поставили. Десь би теж його упакували акуратно». 

Затримку встановлення зупинок прокоментував керівник міського комунального підприємства «Реклама»

ТАРАС УНГУРЯН, КЕРІВНИК МПК «РЕКЛАМА»: «Зупинки виготовлені вже давно. Вони очікують свого монтажу. Затримка була лише в тому, коли заасфальтують вулицю і ділянки під зупинки. Ми  тільки того тижня дізналися, що робота завершена. Наші працівники поїхали встановили закладні. Ми відстояли тиждень бетону і  вже завтра будемо встановлювати ці зупинки. Техніка готова, працівники готові.

– Як вони виглядатимуть.?

– Цього року нам на нові зупинки нам не виділив кошти депутатський корпус. Тому ми десь зі старих, десь з рештків інших склали зупинки. Надіємось вони будуть служити людям краще, ніж ті що були аварійні».

Чи встановлять 10 листопада 2 зупинки на вулиці Вижницькій, ми повідомимо у наступних випусках «Новин»

  

Коли повернуть 2 зупинки на вулиці Вижницькій?Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 9 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here