Кінофільм «Морена». Знімальний процес розпочато.

862

Українські кіномитці розпочали зйомки нового повнометражного художнього фільму “Морена”. Це містична історія кохання на тлі українських Карпат, у якій героям доведеться зіштовхнутися з надприродними, потойбічними силами. Режисер стрічки Сергій Альошечкін, котрий є і автором сценарію, зібрав потужну команду, завдання якої створити якісний український фільм. Головні герої, що працюють у стрічці над реалізацією класичного “трикутника любові”: Юрій, юнак-містянин, що не звик до сільського колориту (актор Ілля Валянський); сильна і чутлива білявка Аня (акторка Тая Щур); і яскрава та мужня чорнявка, що володіє надприродніми силами Іванка (акторка Ірина Громадська-Русакова).
Перший етап знімального процесу розпочався у селищі Микуличин, що на Івано-Франківщині. Наступна локація – місто Вижниця Чернівецької області. І завершальний етап зйомок планується у Києві. Знімальна група ТРК “Буковина” стала свідком першого знімального дня. Подробиці у наступних наших матеріалах…

5 КОМЕНТАРІ

  1. Краще би щось із репертуару Миколайчука перезняли, бо наслідувати моду на русняві мелодрами, це поганий смак, хоча і простіше..

  2. Як не крути всеодно молодці дівчата та хлопці ! Я теж хочу актором попрацювати у кіно! Це прикольно, але не так легко, як деякі люди собі гадають! Актор – це важка праця! Я працював у Херсонському драматичному театрі і знаю всіх артистів із нього, серед яких можу відмітити як дуже талановитих та перспективних – Александра Мельника та Сергія Кіяшко ! Ці хлопці великі молодці ! Я залюбки попрацював би з ними на одному знімальному майданчику можливо від “Буковини”! Приглашайте меня на кастинги и сьемки! Сергей Николаевич Филиповец, актер. Есть в Fasebook, Viber. Email: pproskovia@gmail.com.

  3. Мені дуже цікаво подивитися цей фільм “Морена” ! Чекаю з нетерпінням! Та можливо щось для себе підкреслити…

  4. Мабуть розкажу друзям у Херсоні сьогодні про “Морену”! Сані Мельнику респект та уважуха)))!!!

  5. Бажаю ТРК “Буковина” великого розвитку та процвітання, а Чернівцям – моі вітання! Від театрала з Херсона. Чернівці та Вижниця рулять! )))

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here