Кілька днів живуть без газу мешканці будинку №107

105
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

Зі слів людей, усе через одну кварту у яку власники не впускають газовиків, які не можуть встановити лічильник. 

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ: “У другому під’їзді будинку 107, що на вулиці Героїв Майдану 10 квартир. У п’яти з яких з понеділка газу немає. Газу немає, ось дивіться, я включаю трішки-трішки це все, що є. Приготувати на цьому нічого не можливо. Максиму каву, яєчню вже не зробиш”.

СЕРГІЙ ПИЛИПЕНКО МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ: “Дістали мультіварку, духову шафу і так намагаємося якось вижити. Іншого шляху немає, альтернативи немає, тільки електрика. Відключили газ через одну квартиру на третьому поверсі, тому що у них не підключений лічильник. Лічильник компанія встановлює безкоштовно. Просто так відключили газ так вони захотіли”.

Марія Дембіцька теж проживає у цьому будинку. У жінки двоє малих дітей.

МАРІЯ ДЕМБІЦЬКА МЕШКАНКА БУДИНКУ: “Немає газу і немає чим готувати. Їмо молочку.Діти повинні харчуватися гарячим, борщі, супи. Я не розумію, чому ми сусіди маємо страждати через когось,  хто не зроби в у нас лічильники. Лічильники  по-суті у всіх стоять, в одної квартир немає, вона під нами”.

Це п’ятнадцята квартира. Саме сюди не можуть потрапити газовики, аби встановити лічильник, розповідаються сусіди.Двері зачинені, власники знаходяться закордоном. Зі слів жителів вони вже неодноразово зверталися до компанії Чернівцігаз, аби та вирішила цю ситуацію.

МАРІЯ ДЕМБІЦЬКА МЕШКАНКА БУДИНКУ: “Звертаємось, кажуть завтра вже буде підключено, їздили сусіди на газову і сказали не знаєм, завтра буде. Нас годують вечерями і сніданками”. 

Пану Сергію учора через знайомих власники 15 квартири передали ключі від свого помешкання.

СЕРГІЙ ПИЛИПЕНКО МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ: “Фактично вже можна встановити лічильник без них. Вони мені довіряють, вони залишили мені ключі від своєї квартири. Я можу туди впустити газову службу. Людина учора цілий день чекала, дзвонила по-всім телефонам, каже, що ніхто не підняв слухавку”.

За поясненням щодо цієї ситуації ми звернулися у компанію «Чернівцігаз». Її керівник Віктор Горда не захотів спілкуватися, прес-секретар Вікторія Голодняк телефоном повідомила, що жодних коментарів не даватиме.

АВТОР: ДМИТРО ЗАНЯ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here