Гнилий дах,який у будь – який момент впаде на мешканців будинку №45 на вул. Кобилянської

104

У Чернівцях у будинку  № 45 на вулиці Ольги Кобилянської дах в аварійному стані. Мешканці стверджують, що неодноразово зверталися у Департамент житлово – комунального господарства та отримували лише письмові відповіді, а ремонт так і не розпочали. Іван Миколайович мешкає у цьому будинку понад 50 років. За словами чоловіка , ця покрівля знаходиться у такому стані з 1969 року. Дах постійно тріщить , а коли ідуть дощі, звідти до квартир тече вода. Минулого року чоловік розповів  проблему мешканців будинку на сесії міської ради.

ІВАН ТАРАБАС , МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ № 45 : «Попросив депутатів , щоб дали якесь поручення фінансовому управлінню і департаменту ЖКГ. А коли розподілили гроші, кажуть, що їх нема. Весь час тече , прогнило на 100 відсотків . Щоб під завалами не загинули всі , мешканці цього бояться. Три роки вимагають 30 відсотків від нас, троє працюють, чотири пенсіонера , заплатити 95 тисяч , звідки ми це візьмемо. У  2015 році була знов комісія з ЖКГ і признали,що вкрай аварійний стан  ісказали, що у наступному році будем і все , пообіцяли і все».

Цей будинок обслуговує ЖРЕП № 9.

ТАРАС КАЛИНЧУК , В.О. НАЧАЛЬНИКА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО КЖРЕПУ №9: «Кожного року в осінній період наш покрівельник прочищає ринви. 9 ЖРЕП не може займатися капітальними ремонтом , бо немає такої можливості . Все вирішується через департамент ЖКГ».

За словами Олександра Бурака, капітальний ремонт не розпочався , бо мешканці не виплатили 30 % коштів від загальної вартості ремонту даху. Решту, 70 %, повинні були профінансувати з міського бюджету.

ОЛЕКСАНДР БУРАК, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ : «Ми надали певну перевагу жителям центрально – історичного ареалу, щоб зберігати ці будинки у належному стані. Там не тільки пенсіонери проживають, а різні верстви населення. 2018 року на   капітальний ремонт  житлового фонду передбачено вкрай мало. Якщо там є моменти які загрожуть життю мешканців, то ні про яку дольову участь мова йти не може. Я після розмови повернуся , особисто досліджу всі матеріали і буду приймати рішення».

Олександр Бурак пообіцяв наступного тижня обстежити будинок №45 аби розпочати там капітальний ремонт даху.

Автор : Дана Дзюба

 

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here